Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İnceleme Sigma PC 15.11 Nabız Saati (video)

Konu, 'İncelemeler' kısmında Furkan Yaldızkaya tarafından paylaşıldı.

Etiketler:
  1. Furkan Yaldızkaya

Furkan Yaldızkaya Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Arkadaşlar herkese iyi akşamlar. Sizler için hazırladığım inceleme videosunu paylaşıyorum :) Yeni videolar için kanalımı takip edebilirsiniz. İmkanlar elverdiğince yeni videolar çekmeye devam edeceğim. Bunlar içerisinde nasıl yapılır videoları (tamir vs ile ilgili) da olacak. İlk olarak yeni aldığım nabız saatini incelemek istedim. Hertürlü eleştirinizi bekliyorum. Planım ortalama olarak haftada 1 video yayınlamak üzerine.

Keyifli seyirler :)

burak özgüng bunu beğendi.
  2. Hamza Hakkı

Hamza Hakkı Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Güzel bir anlatım olmuş teşekkürler. Bir de strava, runtastic, endomondo gibi uygulamalarla eşleşme yapılabiliyor mu bilginiz var mı?

3. Mehmet H.

Mehmet H. Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    yararlı bir video olmuş teşekkürler
    ıslatıp takma eminim çoğu kişinin haberi yoktur güzel detay
    arayıp sorduğunuza türkiyeden aldınız fiyatı ne kadar

4. Furkan Yaldızkaya

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Hamza bey teşekkürler. Maalesef belirttiğiniz programlar ile bağlantı sağlayamıyor. :)

Mehmet bey teşekkürler. Fiyat olarak 170 liraya aldım. Yurtdışı düşünüyordum fakat taksit imkanından dolayı mecburi olarak Türkiye'den almak zorunda kaldım. :)

5. Furkan Yaldızkaya

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Kusura bakmayın sanırım konuyu yanlış yere açmışım. Bisiklet ve ekipmanları test köşesi varmış az önce gördüm. Adminlerden ricam konuyu gerekli yere taşımalarıdır. Tekrar özür dilerim. Kolay gelsin :)

6. Turker.E

Turker.E Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    hocam çok güzel anlatmışsınız...muhtemelen kullanıyorsunuz...2 sorum var önerir misiniz ve nabız saatinin ve göğüs bandının pilleri değişiyor mu sizden cevap bekliyorum iyi forumlar

7. MeTaLioNs

MeTaLioNs Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    Güzel inceleme olmuş. malzeme kalitesi nasıl ? Örneğin kordon koparsa yenisi ile değiştirebilme olanağımız var mı ?

8. Furkan Yaldızkaya

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Herkese merhabalar.

@Turker.E hocam saati bir süre kullandım evet. Malzeme kalitesi oldukça başarılı. İhtiyaç dahilinde kullanılması son derece faydalı. Ben yürüyüş yaparken nabzımı belli bir aralıkta tutmak için kullandım. Hangi tempoda nabzımın ne olduğunu artık kestirebildiğim için pek ihtiyacım kalmadı. Ama bisiklt üstünde 1 kere kullandım ve nabız kontrolü için faydalı olduğunu düşünüyorum. Zira yokuş çıkarken 200lere vurduğumu gördüm :) İki parçanın pilleride rahatlıkla değiştirilebiliyor.

@Hasim Demirtas hocam malzeme oldukça kaliteli ancak kordonun değişme yerlerini göremedim. Altta 4 adet vidası var fakat kordon plastiği direk bağlanıyor. Ancak malzeme cidden çok kaliteli olduğu için çok hor kullanılmadığı sürece kopma ihtimali son derece düşük :) En azından ben bunu yıllar geçsede koparamam diye düşünüyorum :)

9. Raşit S

Raşit S Bisikletkolik

Seviye:
    Bisiklet kullanırken gidona bağlamanızı öneriyorum, kolda rahat olmaz çünkü. Zaten kordonu her türlü gidona bağlamak için o şekilde dizayn edilmiş.
    Islatma sadece ilk kullanım ve göğüs bandı-saat kontağını kurmak içindir. Her zaman ıslatmak zorunda değilsiniz. Tabi ıslaklığın iletkenliği artırıp hassasiyeti artırdığı bir gerçek.