Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sigma müşteri memnuniyeti

Konu, 'Teşekkürüm Var!' kısmında Nafiz Sagdur tarafından paylaşıldı.

1. Nafiz Sagdur

Nafiz Sagdur Yeni Üye

Seviye:
    Merhaba,
    2012 Ekim ayinda Amerika'dan Sigma BC 2209 MHR bisiklet bilgisayari getirttim. Cihaz yaklasik 15 gun once ariza yapti ve km saati gostermemeye basladi. Turkiye distributoru Asli Bisiklet ile temasa gectim ve servis hizmeti almak istedigimi belirttim cunku cihazi yurt disindan aldigim icin herhangi bir garantisi olmadigini dusundum, firma yetkilisi herhangi bir servis hizmeti vermediklerini kendi satmis olduklari cihazlarda herhangi bir sorun oldugunda degistirme yaptiklarini ifade etti ben cihazi yurt disindan getirttigimi belirtince sigma merkeze sormalari gerektigini soyledi ve iki gun gibi cok kisa bir surede degisim onayinin geldigini belirten bir mail aldim toplamda da bir hafta icerisinde cihazim tam set olarak yenilenmis olarak elime gecti. Sigma ve Asli Bisiklet firmalarina gostermis olduklari musteri memnuniyetine cok tesekkur ederim.

2. Ahsen Okyay

Ahsen Okyay Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Dahon
    Seviye:
    Aslı bisiklet her zaman on numaradır. Gerçek esnaflar.

Bisikletli Gezgin bunu beğendi.
  3. CAVOGUZHAN

CAVOGUZHAN Kıdemli Üye

Seviye:
    bence cok faydalı bir paylaşım. insanların önünü açacaktır bence
    teşekkürler

4. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Bu olayın aslı bisiklet ile ilgisi yok sigma sports a kendiniz de mail atarsanız aynı cevabı alıyorsunuz hatta bozuk veya kırık parçayı geri istemiyorlar :) bu şekilde nabız saatinin kordonunu değiştiren 3-5 tane tanıdığım var km saatlerinin makul süreler içerisinde bozulduğunu hiç görmemiştim genelde saat kordonlarında sıkıntı oluyordu demek ki saati de değiştiriyorlarmış.Sigma bunu hep yapıyor kısacası ilk değil.Aslı bisiklete sadece almanca mail konusunda yardımları için teşekkür edebiliriz zor oluyor Almanca mail atmak :)

Kerim BEŞER bunu beğendi.
  5. Oğuzhan Y.

Oğuzhan Y. Bisikletkolik

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Satmayı düşündüğüm Sigma 12.12'nin tuşu basmaz oldu. Aslı Bisiklet'e garanti hakkında mail attım bakalım geri dönüşleri nasıl olacak. Daha önce bu konuda tecrübesi olan var mı?

6. Kerim BEŞER

Kerim BEŞER Forum Demirbaşı

Seviye:
    sigma 1009 sTs wireless ürününü kullanıyorum arada sırada sensor ile bağlantısını kaybediyor yerinden çıkarıp takıyorum düzeliyor.
    Sigmaya mail attım eğer olumlu geri dönüş yapmazlarsa, cateye almayı düşünüyorum. :D Müşteri memnuniyeti neymiş görecez :D