Sigma Kablolu Sensör kiti aranıyor.

Furkan Yaldızkaya

Daimi Üye
Tepki
193
Bisiklet
Salcano
Merhabalar arkadaşlar. Aşağıda resmini vereceğim sensör kitinden arıyorum. Kablosu kopuk olabilir. Sadece saatin takıldığı kısım bile olsa işimi görecektir.
İstenildiği taktirde bir miktar ödemede de bulunabilirim. :) Önemli olan kısım ise Sigma 1609 yada 1606 için olmasıdır.
Elinde olmayıp satıldığı yeri bilen varsa o da faydalı olacaktır benim için. Bilen birilerinin özel mesaj yoluyla iletişime geçmesi çok güzel olur.

http://img718.imageshack.us/img718/2065/file922.png

Kolay gelsin.. Herkese iyi forumlar..

Scudo

Eren Celik

Daimi Üye
Tepki
20
Furkan bey selamlar,

Aradığınız kablo bende mevcut, bende saat kısmı kaybetmiştim :):)
Bana e-mail adresnizi yollarsanız size fotosunu çekip yollayabilirim.

Furkan Yaldızkaya

Daimi Üye
Tepki
193
Bisiklet
Salcano
@Eren Celik

Eren bey ilginize teşekkür ederim. Ama dün kafamın esmesi ile kablosuz 1609 satın aldım. Bu parçayı ise kablolu bir 1609 satın alıp hem hız hem kadans sensörlerini arka tekerleğe uzatmak için kullanacaktım. E neden içinden çıkan ile yapmıyorsun diye sorarsan da belki başaramaz isem içinden çıkan zarar görmüş olsun istemedim :D Hedefim sigmanın kendi kablosunu kesip, kadans ile birlikte kendi alacağım içinden 4 tel geçen tek bir kablo haline getirip görsel kaybı en aza indirmekti. :) İlginize teşekkürler. Babama bisiklet alacağız yakında eğer onun için böyle birşey yaparsam iletişime geçeceğim sizle muhakkak :)

Arama kilitlenebilir.

Eren Celik

Daimi Üye
Tepki
20
OK - Bende işin görülsün diye yazmıştım. Ama sigmadan ben memnun kalmadım, elimde de 1 tane kablosuz sigma var ama çalışmıyor. Daha doğrusu tekeri okumuyor, bi daha tövbe almam heralde...

Furkan Yaldızkaya

Daimi Üye
Tepki
193
Bisiklet
Salcano
@Eren Celik

Şimdiye kadar 2 sigma saat kullandım 2side sorunsuz çalışıyordu. (kablolu modeller) Ama dediğiniz gibi Sigma kablosuz saatlerde sıkıntı oranı tahminim %10 civarı. Çünkü çoğu kişi memnun ve sorunsuz olduğunu söylemesine rağmen birkaç kişiden daha sizin gibi memnun kalmadıklarını duymuştum. Artık nasip kısmet diyeyim :) İlginize çok teşekkür ederim. İyi günler :)