Sigma bc 8.12 kablosuz

Tepki
0
Merhaba arkadaşlar bisikletim için bir km alıcam. Çok övüldüğü üzere sigmayı karar kıldım. Benim sorum sigma da ufsb nedir ?
Kullanan arkadaşlar veya bilenler yorum yapabilirler mi ?

Scudo

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.416
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
Sigma UFSB (Universal Fast Setting Box). UFSB destekli sigma satleri icin özel bir alet var ve update gibi, kayt etme islemleri icin yada servis gününü kayt ederek size sinyal vermesini kayt etmek icin ve tüm ayarlari dogru ayarlaya bilmek icin vs. vs. islere yariyor.
Bu alet sadece bayilere satiliyor, cünkü bu aletler bayi icin kolaylik oluyor. Bayi UFSB destekleyen saati bu cihaza baglayarak tüm A'dan - Z'ye olan ayarlari bir defada giriyor ve ayarliyor sonra da saatin tüm fonsiyonlarini calisir bir vaziyet de aliciya göterebiliyor.

Uzun lafin kisasi dedigin saati alirsan ve aldigin yerde de o alet varsa. senin boyunu, agirligini, bisikletin ölcülerini, jant ölcüsünü kadans ayarini vs. vs. tüm ayarlari saati'ne aninda kayt ederek sana teslim eder ve sen sadece eve gelir ve bisikletine baglarsin. Efer aldigin yerde o alet yoksa senin hic bir isine yaramiyor.

http://i.imgur.com/axNlzzt.jpg

Murat Cömez

Tepki
19.416
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
Evet normal satisa da sunulmus ben bilmiyodum, yeni ciktiginda sadece bayilere satis vardi. Yanlisim icin kusura bakmayin.:utn:
(link)

Cem Ç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.021
Bisiklet
Merida
@Murat Cömez

komple set EUR 64,86 burada olsa en az 500 liraya satarlar

yanlış mı gördüm sadece ayarlamak için lazım olan kumanda mı o fiyat :confused:

Murat Cömez