Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sigma BC 1200 Wireless Sorunu - Lütfen Yardım

Konu, 'Elektrik - Elektronik' kısmında Yılmaz C. SEZEN tarafından paylaşıldı.

1. Yılmaz C. SEZEN

Yılmaz C. SEZEN Aktif Üye

Seviye:
    Ankara Decathlon'dan aldırttığım bc1200 kablosuz km saati ile kablosuz mesafe sorunu yaşıyorum.
    Gidon boğazına bağladığım ekran ile jant teli ve maşaya monte ettiğim algılayıcı aralarındaki yaklaşık 55cm mesafeden çalışmıyor. Ekranı yerinden söküp algılayıcıya 20 cm mesafeye yaklaştırdığım zaman anca çekiyor. Jant ebat değerleri filan girdim. Hatta belki pilleri zayıftır diye pillerinide değiştirdim. Bağlantılarda da bir sorun görünmüyor. Sizce nedeni ne olabilir ? Çözülebilecek bir sorundur umarım yoksa bidaha git gel kargo parası vermek zorunda kalabilirim. Şimdiden teşekkürler...

2. Derya Keçeci

Derya Keçeci Onursal Üye

Adı:
    Derya
    Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
  3. Ali Menemen

Ali Menemen Onursal Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Sorun donanımsal değil yazılımsal olabilir, neredeyse bütün kablosuz iletişim sistemlerinde preamble verisinin gönderilmesi zorunludur. Verici bu veriyi göndermiyor veya yanlış gönderiyorsa araya başka sinyaller girer ve iletişim mesafesi kısalır. Bunun haricinde başka sorunlarda olabilir belkide bir ayarı vardır, eğer sorun burada bulunmazsa tek çare servise göndermek.

4. Yılmaz C. SEZEN

Yılmaz C. SEZEN Aktif Üye

Seviye:
    Teşekkürler ilginiz için. km saatini geri gönderdim. Üründen memnun kalmadığım için Bc 1009 ile değiştirme yaptım fiyat farkı ile. Şu an ürünün montajını yaptım bi sorun yok gibi görünüyor. Umarım bundada bir aksilik çıkmaz. Yeniden teşekkürler...