Sigma 509

homosapien

Daimi Üye
Tepki
16
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Sigmanın 509 modelini almayı dusunuyorum. İyi ve kötü yönleri nelerdir su geçiriyor mu ? yardımcı olursanız sevinirim.

Scudo

M.A.Y.

Forum Bağımlısı
Tepki
508
Bisiklet
Diğer
Merhaba. 2 seneye yakın kullandım çok kaliteli bir ürün kesinlikle tavsiye ederim. Çok sıcak - çok soğuk havalar, saatlerce sağanak yağmur altında yapılan sürüşlerde banamısın demedi. Hatta kaza yaptığımda gidondan fırladı gitti yerine taktım birkaç çizik dışında en küçük sorun yoktu. Geçenlerde sattım, hala ilk günkü performansındaydı. 35 tl ye almıştım, 25 tl ye sattım.

Benim eksikliğini hissettiğim 2 özellik; maksimum hız ve ortalama hız özelliklerinin olmamasıydı. Mevcut özellikleri;

Anlık hız
Toplam mesafe
Tur mesafesi
Tur süresi
Zaman saati

Teker boyutuna göre ayar ekranında girilmesi gereken değerler, yanında gelen kitapçıkta yazıyor. Benim eksikliğini hissettiğim özellikler tamamen şahsi kullanıcı tercihidir, bunlar sizin için önemli değilse kalite ve sorunsuzluğuyla sizi fazlasıyla tatmin edecektir. Kullanıcısı olarak ben tavsiye ediyorum.

fatih kaan

Üye
Tepki
2
Bisiklet
Bianchi
arkadaşım kullanıyor. su geçirdiğini görmedim. 40 tl civarında satılıyor. xlc 12 fonksiyonlu gösterge 65 tl aldım. memnunum. özelliklerini paylaşıyorum.
Kablosuz
12/24 modlu Saat
Sürüş zamanı
Hız
Ortalama Hız
En yüksek Hız
Günlük Sürüş Mesafesi
Toplam Kilometre
1. ve 2. Bisiklet için toplam kilometre
2 adet ayarlanabilir tekerlek ölçüsü
Anlık hızın ; ortalama hız ile yukarı ve aşağı ok sembolü ile mukayesesi
Kalori sayacı

homosapien

Daimi Üye
Tepki
16
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Maksimum hız o kadar değilde ortalama hızın olmaması gercekten cok kötüymüş. Fiyati 40 tl yi geçmeyen başka bir km saatı önerileriniz var mı peki?

M.A.Y.

Forum Bağımlısı
Tepki
508
Bisiklet
Diğer
Ben 15dk / 30dk / 60dk.larda tur öncesi sıfırladığım km ye bakarak ortalama hızımı buluyordum :)

Gokalp Gokmenler

Forum Bağımlısı
Tepki
348
Bisiklet
Giant
Sigma 1009 al bence. Aradığın tüm özellikler onda mevcut ve kesinlikle seni üzmeyecek süper bir cihaz. Fiyatı 53 TL civarı, buda link; (link)