sigma 2. bisiklet kullanma aparatı

marule

Daimi Üye
Tepki
406
acaba linkteki üründen türkiye de bulunma ihtimali var mıdır? Sigma nın BC 1606L modeli için 2. bisiklette kullanma aparatıdır kendisi.

(link)

ya da olup da satan var mıdır?

not: konuyu 2.el bölümüne mi açsam nereye açsam bilemedin yanlış olduysa düzeltebilirsiniz...

Scudo

ZekiAlper

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Antalya Downhill Özel Antrenör
Bisiklet
Specialized
Bence 2.el bölümüne açmalısın! hem 2. eli ziyaret eden daha fazla kişi var hem de satan çıkbilir belki ;)

Tepki
27
Evet, en kolay ve ucuz yolu, gösterici kısmı bozulmuş birini yakalamak, bedavaya bile getirilebilir :)

KemalBaloglu

Forum Demirbaşı
Tepki
779
valla olsa bende alacağım sigmalarda 2. bisiklet özelliği olmasına rağmen kullanamıyoruz

• Beğen
Tepkiler: felis911

GokhanAK

Daimi Üye
Tepki
294
Bisiklet
Peugeot
Umarım bu başlık Aslı Bisiklet yetkililerince görünür

Ürünü Almanyadan getiren Aslı Bisiklet ile telefon ve mail trafiğine ve onca çabama ramen ben bulamadım.
Mayıs başında Almanya'dan bizzat almaya gidiyorum. (tabii bulabilirsem)

Türkiyede arayan arkadaşlar yormasın kendini. Nedense distribitör firma bu aksesuarı getirmiyor.

• Beğen
Tepkiler: felis911

KemalBaloglu

Forum Demirbaşı
Tepki
779
@deepcriminal
katılıyorum bu ürünün türkiye distribitörü karyapma çabası içinde olmalıki böyle aparatları getirmiyorlar 2. bisikletimiz için birtanedaha km saati almamızı istiyorlar

felis911

Forum Bağımlısı
Tepki
859
sanki toptancıların biraz daha bizleri dinlemesi gerekiyor yoksa ben mi yanılıyorum. ben de cyclocross bisiklet donanımında 3-5 dolarlık malzemeleri kendinden daha fazla kargo fiyatları ile getirtmek zorunda kaldım

marule

Daimi Üye
Tepki
406
halbuki verdiğim site toptancı ve 10 pound demiş, ülkemizdeki toptancılarda bize 12 pounda satsınlar hadi 20-25 ytl eder, 50 ytl verip yeni km saati almaktan iyidir...

gurol

Forum Bağımlısı
Tepki
2.830
@felis911Elbette haklısınız. Ancak bunun için istekleri(mizi)n toptancılara doğru biçimde iletilmesi gerekmez mi? Yukardaki mesajlara bakınca sadece G-trek düzgün bir yolla Aslı Bisiklete ulaşmış ve çözüm aramış. Peki diğerlerine ne demeli? Altta onlara bir iki cevap vereceğim.

gurol

Forum Bağımlısı
Tepki
2.830
@LorD Of DrinkSElbette ki böyle bir dayanağı yok.

@deepcriminal

Buna nasıl bir cevap yazsam bilemiyorum. Sigma gibi bir markanın düzgün şekilde ithal edilip, yanında garantide anında değişim çözümüne eriştikten sonra, Aslı Bisiklete sormadığını anladığım bir aparatı bulamadığın için mi karalıyorsun? Yada karaladığının farkında mısın?

gurol

Forum Bağımlısı
Tepki
2.830
Biraz önce stokları kontrol ettim. Aslı Bisiklet stoğunda kablosuz olandan var. Göğüs bandında sorun yaşayan varsa onun da yedekleri var. Ancak kablolu bisiklet aparatından stokta kalmamış.

Bu genelde talep olmadığından stokta küçük miktarlarda tutulan bir üründür.

gurol

Forum Bağımlısı
Tepki
2.830
@G-trekŞu anda stokta kablosuz olandan var. Modeli belirtmemişsiniz ama eğer kablolu ise bana özelden ulaşın. Hala edinmediyseniz bende bir tane var, size ücretsiz gönderebilirim.

Bir de Aslı Bisiklet ile görüşmenizde kiminle görüştüğünüzü özelden bildirirseniz sevinirim.