Sifirindan Farksiz Sram X9 Vİtes Kollari

Scudo

madaxe

Forum Demirbaşı
Tepki
147
İlanım en son 130 ve kargo (ptt) benden olmak üzere günceldir...

madaxe

Forum Demirbaşı
Tepki
147
İlanım en son 130tl ve kargo (ptt) benden olmak üzere günceldir...

madaxe

Forum Demirbaşı
Tepki
147
İlanım günceldir ve en son 130 tl. Kargo (PTT) bana aittir...

M.Kaptanbaşı

Forum Demirbaşı
Tepki
244
Daha önce size özel mesaj atmıştım ama, zannedersem ulaşmadı herhalde! Çünkü ürünlerle ilgileniyorum.

madaxe

Forum Demirbaşı
Tepki
147
İlanım 130 tl ile günceldir. Kollar sıfır ayarındadır...

geotectime

Üye
Tepki
0
eğer ürünler satılmadıysa almak istiyorum bugün alabilirsem çok iyi olur benim için yeri ve saatini size bırakıyorum telim şu an arızada ama dışardan arar size ulaşabilirim isterseniz eğer görüşürsek benim üzerimde çizgili tişört ve şapka var iyi günler dileğiyle

geotectime

Üye
Tepki
0
abi dışardan telinizi tazmışınız burdan buldum aradım ama açmadınız ben cüneyt saygılar

Hasan ŞEN

Aktif Üye
Tepki
44
kemal abi bu aralar biraz meşgul cüneyt krdeşim kollarla ilgili sana ben yardımcı olabilirim tel:0538 684 03 52

geotectime

Üye
Tepki
0
sizin kendinize ait kollarmı var yoksa kemal beyin belirttiklerinimi getireceksiniz kendisi ilan verdiği için ben onu muhattap olarak görüyorum neden aracı kullanıyor hem fiyattada özel olarak görüşmek istiyorum hem ben sizin onu gerçekten tanıyıp tanımadığınızı nerden bilip güveneyim acaba aynı ürünlermi yoksa siz kendinizdenmi uyduruyorsunuz böyle bir şeyi benim muhatap alıcam kişi kemal beydir saygılar

geotectime

Üye
Tepki
0
ben yinede sizden almayı ve sizinle tanışıp turlamayı isterim siz ne zaman uygun olursanız yazarsınız iyi akşamlar hayırlı ramazanlar saygılar bu msj madaxe için geçerlidir.

Hasan ŞEN

Aktif Üye
Tepki
44
tel numarası yazmısız kardeşim işte iletişim kur diye bizde bursalıyız kemal abiyi tanımasam neden böyle bir msj atayım hem biraz mantığını kullan bakalım adamın meşgul olduğunu belirttim işte yardımcı olmak istedik ama insanlar hemen art niyet arıyo herşeyin içinde üstelik bursada olupda beni tanımayan adam yoktur olanda bu işe yeni başlayandır kardeşim ok