Sifir Ve Benzersİz !!!

Aziz SIRNAÇ

Forum Bağımlısı
Tepki
350
Arkadaşlar kısa süre önce toplamak için aldığım Specialized Tarmac Expert bisikleti satıyorum. Kaliteli ve sıfır bisiklet isteyenlerin dikkatine !!!

- Bisiklet ve parçaları tamamen sıfırdır. Hiç yola bile çıkmadı.
- Kutularında verilecektir.
-Tamamen Carbon ve çok üst model malzemelerle verilecektir.
- Sıfır ama nerdeyse 2.el fiyatına verilecektir.
- VE PARÇA PARÇA SATILMAYACAKTIR LÜTFEN TEKLİFTE BULUNMAYINIZ.
- Sadece kompanentle hazır hale gelecektir.
- Kadro ömür boyu garantilidir, garanti dünyanın heryerinde geçerlidir.

VE BİSİKLET ;

- Specialized Tarmac L Size Kadro, Maşa, Seleborusu, Orjinal Carbon Furş ( Tamamen Sıfır)
- 2009 Model Token C 50A Carbon jant seti, Yedek teller, Jantın Papuçları ( Yeni geldi ve sıfır )
- Token Super Lite Carbon Sele Sadece 118 g. :eek: (Sıfır)
-Token Super Lite Carbon Gidon boğazı 116 g. (sıfır)
- Specialized Matara kafesi 2 adet (Sıfır)

RESİMLER

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)
(link)

Fiyat : 3750 TL.
iLETİŞİM : 0506 763 43 88

Scudo

Bülent ÖZER

Forum Bağımlısı
Tepki
2.822
Bisiklet
Colnago
Aziz bu halde mi satıyorsun yoksa komple bitmiş halde mi .

lindemann

Forum Bağımlısı
Tepki
1.151
Neden satiyorsun hocam ...... ? Allahim aklima mukayet ol!

Selami Daban

Forum Bağımlısı
Tepki
513
acaba tamamı kaç paraya maal olur biniceye bilmem haççak pisikletmiş

Fatih Balkış

Forum Demirbaşı
Tepki
291
ilan çok açık değil, kadro, jant seti vs. mi satılık, yoksa komple bisiklet mi, Aziz?

ahmet ozgen

Forum Bağımlısı
Tepki
613
ilan gayet açık resimde görüldüğü üzere o şekilde 3750 tl denilmiş,harika fiyat bence

Aziz SIRNAÇ

Forum Bağımlısı
Tepki
350
arkadaslar fotoda nasil gorunuyorsa aynen o sekliyle satilik fakat pardon ufak bir hata olmus. kadro ve jant seti tum parcalari dahil (yani seleborusu, furs, jant yedek parcalari) 3750. kadro, sele, seleborusu, gidonbogazi, matara kafesi ve jantlar. TUM PARCALAR dahil 4000 TL

Aziz SIRNAÇ

Forum Bağımlısı
Tepki
350
Arkadaşlar bisikleti alan arkadaşıma sadece 2 ay gezinti antrenmanlarında kullanılmış çok temiz Specialized Comp Road ayakkabı vereceğim 42-43 numara. (Not : ilan uzun süre kalmayacaktır.)

(link)

gogogo

Aktif Üye
Tepki
54
Ben de bu sıralar iyi bir yol bisikleti arıyorum. Araştırmalarımı sonuçlandırdığımda sanıyorum satışa koyduğun bisikletin değerini daha iyi anlayacağım. Bu arada baştan sormak istedim 1.81 boylu 70 kiloluk şahsıma uygun mudur ölçüleri işin ilginci ayakkabının da numarası aynı bu bir işaret mi acaba :). saygılarımla...

Aziz SIRNAÇ

Forum Bağımlısı
Tepki
350
@gogogo

Boyumuz aynı ve tam size göre. kilonuzda Carbon bisiklet için gayet ideal. İsterseniz özelden görüşebiliriz.

gogogo

Aktif Üye
Tepki
54
@aziz

Bisikletin fiyatı oldukça yüksek, bütçem üzerine ekleyeceğim set i ve bisikleti şimdilik kaldırmıyor malesef. Eğer indirim yapabilirseniz tekrardan bir şeyler düşüneceğim. Ayrıca ödemede nakitle beraber kredi kart ı da kullanmam gerekiyor. uygunmudur ?

Aziz SIRNAÇ

Forum Bağımlısı
Tepki
350
@gogogo

Öncelikle bisikletin fiyatı asla yüksek değil. Size yüksek gelmiş olabilir ama bu Tarmac Sıfırdır dikkatinizi çekerim ve parçaların hepside 2009 model dir. Ciddi bir indirimle satılmaktadır. Fiyat konularını özelden veya ciddi alıcılar telden arasınlar oralardan konuşalım ozaman fiyatta fazlasıyla ikna olacaklardır. Sürekli nete giremiyorum oyüzden mümkünse telden arasanız iyi olur.

Bu arada indirim konusunda sadece şunu söyleyeyim. asla fazla bir indirim olmaz mutlaka kolaylık olur ama çok değil.

ErdoganKesgin

Forum Bağımlısı
Tepki
994
jant setini ayrı satmayı düşünüyorsan ltf 0533 928 37 09 dan beni ara ciddi alıcıyım.

ErdoganKesgin

Forum Bağımlısı
Tepki
994
aziz selam,

bir teklifde bulunacağım, bu kadro sıfır , bu kadroyu 58 ile değiştirebilirsen senden setle birlikte alabileceğimi düşünüyorum. Eğer aldığın yere geri verip 58 kadrosunu alabiliyorsan bu mümkünse ltf bilgi ver senden haber bekleyeceğim ve fotoğrafdaki haliyle (gidon boyun sele sele borusu yedek parçalar jant seti) alacağım , bir düşün konuş haber ver ben de sana net ödeme tarihini bildireyim.