Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sıfır mı ikinci el mi değil asıl konu içerde

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında M.Fatih Ertürk tarafından paylaşıldı.

1. M.Fatih Ertürk

M.Fatih Ertürk Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Arkadaşlar taştan da olsa bisikletlerimizi kesinlikle bir tur değil 1 metrelik için bile kimseye vermeyin .... Başına gelen bilir.... İyi niyetimden birine verdim ne yapmışssa deore xt arka aktarıcım zincirim ve kadro kulağım eğildi tabi ki arkadaştan kıymetli değil ama ben daha borçları bitirmemiştim 1 haftalık bisiklet yani.... Bnki canım sıkkın diye yazdım ama kusura bakmayın herkes kendine bir pay alsın bnce zor durumda kalmanızı istemem bn gibi 10 yürümeyin...

SEDONA candır... GERİSİ heyecan....

2. Uğur Recep AKGÜL

Uğur Recep AKGÜL Bisikletkolik

Seviye:
    Bilincsiz kullanım tabiki. Ne yaptı dersen direk aklıma gleende sudur : bi heves kullandı önce bi süre normal daha sonrada markete yada o tarz biyere gitti senin de bisikletinde hafif olsun diye ayaklık yok muhtemelen arkadasında pedaldan yüksek kaldırıma dayadı bisikleti tabi kaldırımda yüksek oldugundan arka vites kaldırıma dayandı ve bisikletin agırlıgı ile birlikte yamuldu diye düşünüyorum.

El yordamı ile cok yüklenmeden düzeltmeyi dene. el ile düzeltemessen kulagı degiştir alet kullanma düzeltmek için.
    Gecmiş olsun

M.Fatih Ertürk bunu beğendi.
  3. Uğur Kırelli

Uğur Kırelli Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    Geçmiş olsun.İnsanın dostundan kıymetli değil ama dost dediğindine emanete sahip çıkması gerekir.Ben dikkat etmeyeceğini bildiğim (diğer adıyla bisikleti eşek niyetine kullanacak) kişilere asla vermem.Sonra başımın ağrımasından iyidir,sonuçta hiçbirimiz mal mülk içinde yaşayıp sırf zevk olsun diye almıyoruz bisikletlerimizi,ben ekipmanımı dizmek için 1 ay ölse yardım etmeyeceğim kişilerin yanında çalıştım sırf para biriktirebilmek için.Sonra biri gelecek "ganka bunun arkasında ki şu ufak şeyi (XTR Aktarıcı) kırdım galiba" diyecek.Üzerim,kalbini kırarım.

M.Fatih Ertürk bunu beğendi.
  4. M.Fatih Ertürk

M.Fatih Ertürk Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    İşte teyze oğlu olunca birde hani vermesek cimri oluyoruz ama bin TL emanet edilmez buda bana ders oldu ....

SEDONA candır... GERİSİ heyecan....