Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı Sıfır Kutusunda 28'' Katlanabilir Continental Cyclocross 700x35C DIŞ LASTİK

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Emre Aslan 1981 tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Emre Aslan 1981

Emre Aslan 1981 Aktif Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Merhabalar.
    Lastiği evanscycles'dan aldım, linki http://www.evanscycles.com/products...oss-speed-700c-folding-clincher-tyre-ec050081
    Uzun turlarda yedek dış lastik olması amacıyla özellikle katlanabilir aldım, kargo parası ödememek için de 2. bir tane daha aldım, tekini satıyorum. Benim gibi uzun turlarda yedek dış lastik bulundurmak isteyen ama çok yer kaplamasını da istemeyen birisi için idealdir. Geçen sene tura çıkmadan önce Türkiye'de aramama rağmen bulamamıştım.
    Lastik tipinden (cyclecross) ve açıklamalardan anladığım kadarıyla her koşula uygun bir lastik. Kullanmadım ama hız için de, bozuk zemin için de tatmin edici bir lastik olacaktır.

Ben 22,4 £'a aldım (şu an indirimli fiyatı ~20 £), 2,90 ortalama güncel kurdan 65 TL civarına maloldu bana, en azından benim kredi kartıma yansıyan tutar bu kadar. 500 gr.dan az olduğu için PTT kargodan kargosu 6,5 TL tutuyor. Türkiye'de istenilen her yere Kargo hariç 65 TL, PTT kargo dahil 70 TL. Bana maliyetine veriyorum, elimde durursa ihtiyaç fazlası olacak, birisinin işine yarasın. Bana maliyeti bu olduğundan daha aşağı bir fiyata inemeyeceğim, pazarlık yoktur. Ben geçen sene bulamamıştım, bulunsa bile bu fiyata bulunamaz diye tahmin ediyorum, ihtiyacı olan kaçırmasın.

tel :sıfır beş üç üç altı iki iki beş beş yedi iki
    telefon, özel mesaj veya bu konu altına yazarak ulaşabilirsiniz.

2. Emre Aslan 1981

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Güncel....

3. Emre Aslan 1981

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    İlan günceldir..

4. yasemin arcan

yasemin arcan Yeni Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    şehir/hybrid bisiklet için bu lastiği önerir misiniz?

5. Emre Aslan 1981

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Merhaba,
    Benim bisikletim de 28'' cantlı şehir/tur bisikleti ve lastiği ilanda belirttiğim gibi yazın çıkacağım uzun turda yanımda yedek dış lastik olması açısından aldım.
    Cyclocross türünde olması lastiğin çok amaçlı kullanılabileceğini gösteriyor, yani arazide de pişman etmez, asfaltta da yeterince hızlı anladığım kadarıyla (ben de henüz kullanmadığım için böyle söylüyorum). Lastiğinizin üzerine bakın 700x35 ise cantınıza tam uyumlu olur, daha ince (700x32 ve aşağısı) ya da daha kalın (700x38 ve yukarısı) olsa da sorun olacağını zannetmiyorum. Belli bir cantta daha ince veya daha kalın lastik kullanılabiliyor bildiğim kadarıyla, yine de daha iyi bilen bir arkadaş aydınlatırsa sevinirim.

6. ercan günes

ercan günes Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    lastiğin ağırlığı nedir

7. Emre Aslan 1981

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
  8. Emre Aslan 1981

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Günceldir...

9. Emre Aslan 1981

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    İlan günceldir.
    Açıklık getireyim fiyat tek lastik içindir.
    Kargo hariç 65 TL, PTT kargo dahil 70 TL'dir, bana maliyeti zaten 65 TL olduğu için pazarlık yoktur. Fiyatın normal benzer bir lastikten daha pahalı olmasının en temel nedeni lastiğin katlanabilir olmasıdır. Yurtdışından şu an indirimli fiyatıyla almak istendiğinde ödenecek miktar 60 TL civarı zaten, Türkiye'de bulma imkanı sanırım yoktur, bulunsa bile fiyatı bundan daha pahalı olacaktır. Uzun bir turda yanında yedek lastik taşımak isteyen biri varsa kaçırmasın derim.
    (Tüm bunlar yukarıda da yazıyor ama gelen sorulardan dolayı yukarıda gözden kaçtığını düşündüğümden tekrar edeyim dedim)

10. Emre Aslan 1981

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Lastik satılmıştır, konu kapatılabilir. Alan arkadaşa hayırlı olsun.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.