Sıfır ayarında MTB parçaları...

Ali Nihat GÖRAL

Forum Demirbaşı
Tepki
173
Bisiklet
Specialized
Merhabalar arkadaşlar,

Yeni almış olduğum 29 er bisikletin üzerinden çıkan ve fotoğraflarından da anlaşılacağı üzere sadece 30 km kadar kullanılmış parçaları satmak istiyorum.Fiyatları makul tutmaya çalışacağım.bu parçaların satılmasının yegane amacı komponent yükseltilmesindendir.En ufak memnuniyetsizlikte ürünleri iade alırım.İletişim için 0 532 461 68 74-0 507 188 16 00 Selamlar...

Scott Sele

Aldığım bisikletin üzerinden çıkardığım ve oldukça temiz olan, sadece sağ arka tarafında ufak bir ezilmesi bulunan -ki fotoğrafta göreceksiniz- bir sele.ağırlık bilgisi hakkında bilgim yok ama 250-300 gram aralığında olduğunu düşünüyorum.Kaldı ki taktığım selenin ağırlığı da bu civarlarda.Sadece renk kombininden dolayı değiştiriyorum.Fiyat olarak 45 TL düşünüyorum.Buyrun Fotoğraflar ;

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

Ruble Ve Zincir

Dedim ya bisiklet sadece 30 km kullanıldığında ne kadar yıpranırsa o kadar yıpranmış.Rublenin fotoğraflarını gördüğünüzde hak vereceksiniz.Ama aynı şeyi zincir için söyleyemeyeceğim.Sadece yıkanmış sahibi tarafından ama maalesef yağlanmamış.Ve pas izleri yapmış.Bu arada ruble ve zincirin markası shimano deore.Ruble 11-36 diş oranına sahip ve en az alacağınız sıfır ruble kadar temiz.Sanırım sıfırı 100 TL civarında.Rubleyi alan arkadaşıma, zinciri de hediye edeceğim.İkisi için istediğim fiyat 60 TL dir.Ve fotoğraflar ;

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

SLX Arka Aktarıcı

SLX arka aktarıcıyı da fotoğrafları anlatacak.Ufak tefek yerlerde kozmetik sorunları var ama muhtemelen farkedemeyeceksiniz bile.Zaten yerine takıldığında da hiç belli olmuyor.Makaraları sıfır ayarında.Bu arada aktarıcımız 9'lu.Fiyat olarak 65 TL diyorum.Fotoğraflar ise ;

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

Shimano Alivio 3x9 Kollar

Kollar da oldukça temiz durumdalar.Fiyat olarak 40 Tl istiyorum.Buyrun;

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

Shimano FC-M 430/431 Aynakol

Aynakol dişlerinde en ufak bir aşınma göremezsiniz.Sadece arka tarafında bazı boya sıyrılmaları var.Kozmetik ve işlev olarak sorunsuzdur arkadaşlar.Göbeği ile birlikte istediğim fiyat 50 TL dir.Fotoğraflar ;

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

Barend

Kozmetik olarak çok iyi görünmeyen ama şahsi fikrime göre gidonda kibar görünen, iki adet toplam 80 gram ağırlığında barendler.Benim gidonumun boyunun uzun olmasından dolayı takmıyorum.İleride gidonumu değiştirdiğimde karbonunu almak istiyorum.Fiyat olarak 20 TL istiyorum.Fotoğraflar;

(link)

(link)

(link)

(link)

Shimano Deore FD-M 591 10lu ön Aktarıcı

Shimanonun FD-M 591 kodlu 10 lu triple ön aktarıcısı.Kullanılmamış olup kutusundadır.Fiyatı 50 TL dir.

(link)

(link)

(link)

(link)

Arkadaşlar ürünlerin kargolarını alıcı öder.Birden fazla ürün almak isteyen forumdaşıma tabii ki elimden gelen yardımı yaparım.Ürünlerin hepsi memnuniyet garantilidir.Sorgusuz sualsiz geri alırım.Selamlar,iyi forumlar

Scudo

Ali Nihat GÖRAL

Forum Demirbaşı
Tepki
173
Bisiklet
Specialized
Arkadaşlar rublenin diş oranında bir hata yapmışım.Ruble 11-32 dir.9 ludur.Kusuruma bakmayınız lütfen!

Ali Nihat GÖRAL

Forum Demirbaşı
Tepki
173
Bisiklet
Specialized
SLX arka aktarıcı, ruble ve zincir satılmıştır.Diğer ürünler için ilan günceldir arkadaşlar.

Ali Nihat GÖRAL

Forum Demirbaşı
Tepki
173
Bisiklet
Specialized
Arkadaşlar ruble ve zinciri almak isteyen arkadaş vazgeçtiğinden satışı iptal olmuştur.Aynakol satılmıştır.SLX aktarıcı ve aynakol hariç ilan günceldir.

Tepki
0
Bisiklet
Sedona
merhaba ruble zincir v.kolları duruyorsa ozldn goruselım 542 398 10 50

erkan er

Üye
Tepki
30
Bisiklet
Scott
Slx Arka aktarıcıyı ben aldım arkadaşlar.Ali abi çok değerli bi insan rubleden vazgeçtiğim halde kargo ücretini yinede kendisi ödeyip göndermiştir çok teşekkür ederim..

Ali Nihat GÖRAL

Forum Demirbaşı
Tepki
173
Bisiklet
Specialized
Teşekküre değmez Erkan kardeşim.Yarım elma gönül alma diyelim.Sağlıklı ve güzel günlerde kullanman dileğiyle.Selamlar

Ali Nihat GÖRAL

Forum Demirbaşı
Tepki
173
Bisiklet
Specialized
Arkadaşlar vites kolları Cuma gününe kadar rezervedir.Diger ürünler güncel. Selamlar

Emre Sefa SEFER

Daimi Üye
Tepki
342
İsim
Emre Sefa SEFER
Bisiklet
Merida
Sele ve ruble ve zincir için mesaj attım.

Ali Nihat GÖRAL

Forum Demirbaşı
Tepki
173
Bisiklet
Specialized
Vites kolları Cuma, sele,ruble ve zincir Çarşamba gününe dek rezervedir arkadaşlar...

Ali Nihat GÖRAL

Forum Demirbaşı
Tepki
173
Bisiklet
Specialized
Vites kolları satılmıştır arkadaşlar...Sele, ruble, zincir ve ön aktarıcı için ilan günceldir.Selamlar

Ali Nihat GÖRAL

Forum Demirbaşı
Tepki
173
Bisiklet
Specialized
Ruble ve zincir satılmıştır. İlan sele ve ön aktarici icin bir süre daha günceldir.

Ali Nihat GÖRAL

Forum Demirbaşı
Tepki
173
Bisiklet
Specialized
Sele ve ön aktarici icin ilan günceldir. Seleyi alan arkadaşıma barendleri de hediye edeceğim. Selamlar

Ali Nihat GÖRAL

Forum Demirbaşı
Tepki
173
Bisiklet
Specialized
Tabii ki görüşebiliriz. 0 507 188 16 00. Caldirin ya da arayin olur mu? Selamlar

Ali Nihat GÖRAL

Forum Demirbaşı
Tepki
173
Bisiklet
Specialized
Kalan ürünler için yeni bir ilan açılacaktır. İlan kapatılabilir.