Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı Sıfır(20km de) salcano istanbul m + full aksesuar + yol ekipmanı

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında PolatM tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. PolatM

PolatM Aktif Üye

Seviye:
    Herkese Merhabalar,
    Üniversite öğrencisiyim, bisikleti bi arkadaşımdan birkaç hafta önce aldım arkadaşım ise 1 ay önce satın almış ve Tuzladaki yazlığında olduğu dönemde akşamları sahilde turlamak üzere hevesle almış. Salcano bayisinden liste fiyatı üzerinden yani (745 TL) aldığı bisikletle birlikte fotoğraflarda gördüğünüz yol ekipmanı-aksesuarlar, ön arka farlar, zeta jelli sele, Sıgma km-hız-kalori-kadans saati, Gold Master mp3-radyo çalar, çelik matara, tamir kiti, 2 adet kilit, Solehre jelli eldiven 3 adet iç lastik, çanta, sedona el pompası vb. ürünleride sıfır olarak almış. (Orjinal seleside durmaktadır sıfırdır, birlikte verebilirim) Bisikletle 2 akşam sahile inebilmiş fakat hevesle alıp işleri yüzünden şehre dönünce bisiklette villanın verandasında 1 ay kadar yatmış, benim bisikletçi olduğumu bilen arkadaşımın teklifi üzerine, bende kardeşime bisiklet almak istediğim için, bisikleti tüm ekipmanıyla birlikte ondan satın aldım. ACİL olarak satmamın nedeni ise maddi ihtiyaçlardan
    Bisiklet ve ekipmana dair detaylı bilgi ve toplam fiyatım aşağıda yer almaktadır. Pazarlık payım vardır.
    Pazarlık payı vardır. ACİL SATILIKTIR!
    (Bisiklet toplamda 20 km bile yol yapmamıştır.)
    Tüm ekipmanla birlikte fiyatım 950 TL dir. Pazarlık payım vardır. ACİL SATILIKTIR!
    Sadece Bisikleti almak isteyenler için Fiyatım 550 TL'dir. Acil Satılıktır.
    İstanbul içi elden 850 TL'ye bırakabilirim.
    İstanbul-Ataşehirde bulunmaktadır.
    İrtibat Tel: 0538 748 22 25 Muhammet POLAT
    Salcano İstanbul M (Beyaz) Şehir Bisikleti: 550 TL
    Sıgma IQ 400 Bisiklet Bilgisayarı: 80 € (Sıfır ürün)
    Kadans, Kalori, anlık hız ortalama hız, tur mesafesi, etap süresi vb pek çok ölçer fonksiyona sahiptir.
    Sportourer Sele Zeta Comfort Sele: 80 TL (Sıfır ürün)
    Jelli, oldukça konforlu bisiklet selesi, ekipmanla satın alıcak arkadaşa eski sıfır selesinide vericem.

Gold Master SR-147 Radyolu Taşınabilir MP3 Çalar (SD kart girişi ve kulaklık girişimi vardır): 50 TL (Sıfır ürün)
    Sedona El Pompası: 20 TL (Sıfır ürün)
    Bisiklet Çantası: 20 TL (Sıfır Ürün)
    2 Adet Bisiklet İç lastiği: 20 TL (Sıfır Ürün)
    Bisiklet Tamir kiti ve Patlak Takımı: 50 TL (Sıfır Ürün)
    Termoslu Çelik Matara: 10 TL (Sıfır Ürün)
    Zefal Matara Tutacağı: 10 TL (Sıfır Ürün)
    Ön ve Arka Bisiklet Farları (Pilli): 35 TL (Sıfır Ürün)
    2 adet Çelik Bisiklet Kilidi: 20 TL (Sıfır Ürün)
    Görüldüğü üzere Toplamda Bisiklet ve ekipman 1300 TL ye yakın bir masraf yapılarak alınmıştır. Ben de bu meblanın biraz altına satın aldım bisikleti ve akipmanı fakat acil ihtiyacımdan dolayı satmak durumundayım.
    İstanbul içi elden tüm ekipmanıyla 850 TL ye bırakabilirim. Acil satılıktır, ilk gelen alır, kaçırılmayacak bir fırsattır.

2. s.zencirci

s.zencirci Yeni Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    slm km saati satıyohmusunuz. Satıyorsanız kaç tl 0531 710 50 93 hayırlı satışlar

3. PolatM

PolatM Aktif Üye

Seviye:
    Tüm ekipmanla birlikte satmak istemekteyim. Sadece bisikleti alan bir arkadaş olursa duruma göre size dönebilirim. İlginiz için teşekkür eder, iyi günler dilerim.

İLAN GÜNCELDİR.

4. PolatM

PolatM Aktif Üye

Seviye:
    Bisiklet satılmıştır. Alan arkadaşa hayırlı olsun kazasız belasız keyifle pedallar inş. Moderatör arkadaşların dikkatine, konu kilitlenebilir.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.