Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sid Team mi Sid WC mi?

Konu, 'Süspansiyon' kısmında Anıl Küçükgöksel tarafından paylaşıldı.

1. Anıl Küçükgöksel

Anıl Küçükgöksel Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
  2. Uğur Sabuncu

Uğur Sabuncu Forum Demirbaşı

Adı:
    Uğur Sabuncu
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    " Maşa'nın 2. eli tanıdık , bir yakınınız olmadıkça veya elden görüp almadıkça ne gerek var ki ? Garantili olsun 0 olsun senin olsun başın ağrımasın. " Derim.

İstediğin modellerin fiyatı az uz değil çünkü.

3. Murat Cömez

Murat Cömez En yeni üye - Kayıt: Az önce

Adı:
    Murat Cömez
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Ikisi de Ayni seviyede olan masalar ama bence wc bi tik teamden daha iyi, öncelikle agirligi 100g daha hafif ve köprüsü cabon.
    Link verdiginiz masalar 2010 senesine ait oldugun icin 2.el olan masayi alirken püf noktalarina iyi dikkat etmek gerekir, nede olsa en az 4 senelik bir masa. Bu durmda ben olsam wc'yi alirim hic yoktan 0 ve garatisi var.

4. Anıl Küçükgöksel

Anıl Küçükgöksel Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Maşa 6 ay önce alınmış, faturalı olduğunu söyledi ve elden alıcam. Dikkat etmem gereken püf nokta nedir. Birde WC acaba sadece 80mm lik model mi var stokta. Fiyatının ucuz olmasının başka bi açıklamasını bulamıyorum

5. Uğur Sabuncu

Uğur Sabuncu Forum Demirbaşı

Adı:
    Uğur Sabuncu
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Ozaman soracağın ilk soru satın alacağın kişinin satın aldığı yere telefon yada bir mail yolu ile durumu anlatıp el değiştirdiğinde garanti kapsamında olup olmadığını sormanız lehinize.Keçelerinde ezilme yoksa görünüşünde bir hırpalama yoksa boşlukta yapmıyorsa gerisi sizin bileceğiniz iş.Sitede çalışma mesafesini seçebiliyorsunuz.80 mm ve 100 mm olmak üzere uzun zaman fiyatı sabit bir maşaydı erdoğanlarda

6. Murat Cömez

Murat Cömez En yeni üye - Kayıt: Az önce

Adı:
    Murat Cömez
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Eger wc nin rengi hosunuza gidiyorsa hic düsünmeyin ve alin derim, site de 100mm secenegi olduguna gör 100mm ellerin de var demektir. Sid team daha pahali diye iyi olmasi gerekmiyor buna emin olun ama desenizki fiyati benim icin daha uygun o baska. O zaman görmeden almayin, alirken de bosluk varmi, cizik varmi, hava tutuyormu, yag kaciriyormu, contalari saglammi rebound ve kiöidi calisiyormu diye bakin. Tabiki 6 aylik bir masada bu saydigim noktalar hemen bozulmaz ama yine de dikkatli olmak gerekir. En önemlisi belgelerini ve faturasini görerek alin. Fatura yoksa garanti de yok demektir.

Ben yine de wordcup'i alirdim.:)

7. ibt1990

ibt1990 Kıdemli Üye

Seviye:
    wc kullanıcısım erdoganlardan mavi olnını aldım :D bu maşa bi harika dostum diyebilirim 80mm digil aslında 100 ve 80mm arası hava ayarı ile yapılabiliyor gerçekten çok hafif hoşgeldin ROCK SHOX SİD WORD CUP - BisikletForum sid teamdan daha iyidir word cup