Sıcaklardan Kaçtık :) "ULUDAĞ" Bursa.

Cüneyt HOCAOĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.463
Bisiklet
Trek
Kadir Bey, bu sıcaklarda kar görmek, biraz içimizi ferahlattı. Her zaman dediğim gibi harika resimler ve tüm anlatım ve paylaşımınız için tekkürler ayaklarınıza sağlık.

Scudo

Sarper Salt

Aktif Üye
Tepki
65
çok güzel bir tur olmuş.. detaylı anlatım için teşekkürler..

Kadir AYINTAP

Forum Bağımlısı
Tepki
2.702
İsim
Kadir
Bisiklet
Cannondale
@İslam Gölge

Evet sıcaklardan kaçmak için harika bir yer :)

@Ömer Ertuğ

Çok teşekkür ediyorum beğendiğinize sevindim...
yeni bisikletim içinde teşekkürler bu turda oldukca iyiydi asfalt harici insan korkuyor lastikler oldukca ince ve cant"a bir zarar gelecek gibi korkularım olsada korkulan olmadı beklentilerimin üzerinde diyebilirim...

@Ahsen Okyay

Çok teşekkürler tur oldukca güzeldi ve fotograflar zaten turu iyi ve güzel gösteren onlar :)
trek oldukca iyi maşallah diyorum :)

@Hakkı Satıoğlu

Uludağ harikadır her gittiğimde hayran kalıp geri geliyorum...

@Emir-

Çok teşekkürler maşallah için :D sporcu bir geçmişimiz var sürekli sporun içindeyim ve karşılığını görüyoruz...
bisikletin ön tekerini çıkarınca yerde düşmeden durabiliyor ve dediğiniz gibi bir tedbir aynı zamanda ön teker çadırda bisiklet gitse bile hatıra olarak teker bizde kalıyor :D

• Beğen
Tepkiler: İslam Gölge

Kadir AYINTAP

Forum Bağımlısı
Tepki
2.702
İsim
Kadir
Bisiklet
Cannondale
@Onur Eryaman

Çok teşekkürler kardeşim...
Beğendiğine sevindim ve ayrıca gezilerimi takip edip yorumları okuduğunuz için ayrıca teşekkürler.. bizim gezilerde her fotografın bir hikayesi var, bunlarıda okuyunca insan dediğiniz gibi o turu geziyi yaşamış gibi oluyor adeta... Antalyaya selamlar sağlıcakla kalın...

• Beğen
Tepkiler: Onur Eryaman

Kadir AYINTAP

Forum Bağımlısı
Tepki
2.702
İsim
Kadir
Bisiklet
Cannondale
@Eser Sevinç

Teşekkür ediyorum..
Bu sıcakta kar görmek çölde sul bulmak gibi oldu bizim için harikaydı benim içinde unutulmayacak bir gezi oldu umarım tekrarı olur hem size hem bize :)

@Çağatay Çağlar

Teşekkürler beğendiğinize sevindim:) yazın bu sıcağında kar görmek hatta kar"ı eritip içmek çok güzeldi...

@Cüneyt HOCAOĞLU

Cüneyt abi çok teşekkürler güzel yorumunuz için.. Uludağ harikaydı hele kar bizim için süpriz oldu umarım tekrarı olur :) kendinize iyi bakın sağlıcakla kalın.. Trafikte ışıklarınız hep yeşil olsun, yolunuz açık olsun :D

@Sarper Salt

Çok teşekkürler....

TurgutRiis

Daimi Üye
Tepki
257
Bisiklet
Bianchi
Ben ve eşim :) turunuzu çok beğendik Maşallah süper bir tur olmuş imrenilecek cinsten yane :D Kadir abi bu arada bisikletin hayırlı olsun çok beğendim bizim yadigarı bugün toplayacağım kısmetse bayramdan sonra yollarda görüşürüz. Kendine çok iyi bak selamlar.

Kadir AYINTAP

Forum Bağımlısı
Tepki
2.702
İsim
Kadir
Bisiklet
Cannondale
@TurgutRiis

Sana ve eşine beğenilerinizden dolayı çok teşekkürler :) artık uzun tur için bende bayram sonrasını bekliyorum, seni ve bisikletinide aramızda görmekten mutluluk duyarız :D sende kendine iyi bak sağlıcakla kal selam ve sevgiler...

SerkanNamazcı

Forum Bağımlısı
Tepki
2.040
İsim
Serkan Namazcı
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Mehmet'i yakından tanıyorum ..Çok güzel işler başarıyor ...
Sizleri'de takip ediyorum uludağ olmak üzere tüm turlar çok güzel heleki bu tur'da harika..
Fotoğraflar bizi aldı götürdü zirvelere harika diyarlara..
Daha ne diyeyim teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Ser
Tepki
27
Merhaba arkadaşlar ben Gebze'de oturuyorum.İstanbul'dan Gebze'ye arabayla geliyordumki sizi görmüşüm:) hatta korna çalıp el sallamıştım tabi siz o ara bişeyle meşguldunuz:) Kısmet sizi burda görmekmiş :)

Mehmet Ser

Forum Bağımlısı
Tepki
462
Bisiklet
Giant
7 göllere bagajsız zaten cesaret edemem emin olun. :) o lastiğe boşuna ömrümü tüketmişim :D perşembe yada ctesi ziyarete dükkana uğrarım hoşçakalın.

• Beğen
Tepkiler: Kadir AYINTAP

Kadir AYINTAP

Forum Bağımlısı
Tepki
2.702
İsim
Kadir
Bisiklet
Cannondale
@SerkanNamazcı

Çok teşekkürler...
Mehmet dediğiniz gibi güzel işler başarıyor ve dahada iyi olacak bu azimle eminim...
Bu Gezimizi ve daha önceki gezilerimizi güzel bulup takip ettiğiniz için teşekkür ediyorum..
Sağlıcakla kalın Giresun Görele"ye selamlar...

Kadir AYINTAP

Forum Bağımlısı
Tepki
2.702
İsim
Kadir
Bisiklet
Cannondale
@Anıl Kınay

Merhaba... eskihisara giderken bir kez durup su molası verdik ve bagajları kontrol ediyorduk bir köprü altında acaba o sıradamı yanımızdan geçtiniz bilemiyorum...
ilgi ve alakanıza teşekkürler sağlıcakla kalın...