Sibop sökme aleti

salcano

Aktif Üye
Tepki
24
Bisiklet
Salcano
iç lastiğin iyice havasını indirmek için sibop sökme aleti vardı bende. böyle küçücük bişey. ama maalesef kaybettim.Geçen günde tekerleğime çivi girdi ve patladı.ee böyle olunca temiz iç lastiğimi kullanmak zorunda kaldım.bir baktım sibopu sökük ,napalım gittik tamirciye.ama bir daha gitmemek için sibop sökme aleti gerekli bana
peki ben bu aleti nerde bulabilirim

Scudo

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
eskişehirde olsan vereyım dıyecegım ama buradan oraya gıemz kargoya yazık söylememişsin ama araba sibobu sanırım sendeki lastik tamircilerine sor bır tanesı verebılır sımdı cıkmıyor ama eskı ıc lastıklerın sıfır alınırken uzerındekı sıbop kapakları prinçten ve arka tarafları sıbop sökme aparatıydı ben onalrdan bır kac tane biriktirdim duruyor o şekilde olan kapaklardan varsa lastıkcıde ucretsız verecegını dusunuyorum.dışarıda satılan bıraz daha buyuk aparatlarda ise sıbobun içini ve dışını diş bozulmasında tekrar diş çekecek şekilde bölümleri olanları vardır böyle birseyı ucretsız vermezler ama bundan alırsan cok daha faydalı.

hakan sancaktar

Daimi Üye
Tepki
170
pafta diyolar o alete. oto lastik tamircierinin hepsinde ve mahale arası bisikletçilerinde olur. normalde para bile istemeden verebilirler.

Komando_Turk

Daimi Üye
Tepki
94
Bisiklet parçası satan yerlede veya tamircilerde 1-2 lira vererek alabilirsin..