Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İptal Edildi Shwalbe furious fred 26" dis lastik -en hafifi... ust duzey sehir lastigiyle takas

Konu, 'Takas ve Aranıyor Arşivi' kısmında maliturkel tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. maliturkel

maliturkel Yeni Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    daha cok sehir ici kullandigim icin lastiklerimi satmak (250 tl cifti icin) ya da iyi sehir tipi lastiklerle degistirmek istiyoroum.[​IMG][/url][/IMG]
    [​IMG][/url][/IMG]

2. 9magiko

9magiko Forum Bağımlısı

Adı:
    Murat Ali Güneş
    Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Elimde aşağıdaki lastiklerden var 1 çift, Delta Bisiklet'ten aldım ve 100 km asfalt yolda kullandım sonra bisikleti dağıttım şu an elimde fazlalık. Sıfırdan farksızdır aldığım gibi duruyor %1 yıpranma bile yok, isterseniz takas yapabiliriz.

Sizdeki lastiklerin durumu nedir?

Patmaya karşı koruması, SafetySystem, DuraSkin gibi özellikleri vardır inceleyebilirsiniz şehir içi için çok güzel bir lastik.

http://www.deltabisiklet.com/?_Args=_ProductInfo,6490,OdesisMc
    http://www.bikestore.ie/continental-travel-contact-26-x-20-black-tyre.html

3. maliturkel

maliturkel Yeni Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    agirligi ne kadardir? bulabilecegim en hafif lastikleri ariyorum..

4. 9magiko

9magiko Forum Bağımlısı

Adı:
    Murat Ali Güneş
    Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Ağırlığı 700 gram, 26x2.0, patlak korumalı ve güçlendirilmiş yan duvarlar olduğu için biraz ağır, ama slime vs. ihtiyacını ortadan kaldırıyor çok dayanıklı bir lastik. Schwalbe Marathon Plus 26x1.75 modelinden 300 gram daha hafiftir, hatta 26x1.35'lik modelinden bile daha hafif. Dayanıklılık, patlak önleme gibi özelliklere ihtiyacınız yoksa 150-200 gram daha hafif lastikler de bulabilirsiniz. :in:

5. maliturkel

maliturkel Yeni Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
  6. 9magiko

9magiko Forum Bağımlısı

Adı:
    Murat Ali Güneş
    Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Evet çok hafif lastikler kullandıklarınız. Zaten yarışlar için özel üretilmiş olduğundan bu hafiflik gerekli ama dayanıklılık da aynı ölçüde azalıyor kendi sitesinde bile uyarı yazıyor tutuşu zayıftır ve kolay zedelenir diye. Şehir tipi lastikler uzun süre kullanım amaçlı olduğundan genelde ağır ve korumalı. TravelContact'ları 3-4 yıl boyunca tek bir patlama yaşamadan kullanan birçok kişi var yorumlardan da görebilirsiniz sitelerde.

Dediğim gibi daha hafif ya da yarış odaklı lastikler de var fakat bu tip bir lastik arıyorsanız, Continental'in en üst seviye lastiklerinden biridir ve rakiplerine göre de gayet hafiftir. Ayrıca 2.0 olması ve kenarlarındaki dişler de bozuk yollar, mıcır, toprak gibi yerlerde ve kaldırımda çok faydalı oluyor. Ben Furious Fred'leri denemek ve elimde fazla olan lastikleri değerlendirmek istiyorum, siz de ilgileniyorsanız takasa girebiliriz.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.