Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı ///Shimano XTR Jant Seti / 2009 SİD Team Amortisör / Hutchinson Tubeless Lastik///

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında semihh tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. semihh

semihh Bisikletkolik

Seviye:
    Shimano XTR jant seti ve Hutchinson pyhton tubeless lastik

Ön jant sibop yerinden darbeli onun için hafiften bi yamuklugu var akordla düzeltilir.Jantlardaki xtr stickerı niye yok diye sorarsanız bu bisiklet daha önce çalındı ama 1 haftada bulduk buldugumuzda çalan çocuklar bisiklet tanınmasın diye xtr stickerını çıkarmışlar malesef ön janttaki darbe de çalındığında oldu zaten.

Rotorlar fiyata dahil değildir.

Lastikler az kullanıldı.

FİYAT : Jantlar 850 TL
    Lastikler 110 TL

ön jant :

arka jant :

2009 SİD team amortisör : amortisörün sağ bacağında sram red stickerı vardı sökerken alttaki kırmızısı da söküldü o yüzden soldaki sram red stickerını sökmedim.Bir de amotisörün orjinal gidondan kilidi bozulmuştur alacak arkadasa baska bir kilit yollanacaktır.
    FİYAT : 890 TL

Sorularınızı özel mesaj atarsanız daha hızlı cevaplarım veya msn adresimden ulaşabilirsiniz :) semih_yldrm52@hotmail.com

2. yunus karadenız

yunus karadenız Yeni Üye

ARKADAŞLAR BUNLARA DİKKAT!!!!!!!!!
    jant'takı yamuklugun sebebı araba çarpmasıdır bizzat ben şait oldum jant aşırı şekılde yamuktu onu bisikletcide kalasla zor dogrulttular.... sibob yerının bukuk olmasının sebebı de budur. göbeklerde sorun wardır.. akortla düzelmesı mumkun degildir akort kafaları yalama yapmak üzeredır. Ayrıca yanılmıyorsam ön yada arka göbekte rotor takma yeri yalama
    AYRICA; AMARTISÖRE GELINCE!!!!!!
    ROTOR BAGLAMA YERI (VİDA YUVASI) YALAMA
    we bunları satma sebebide budur
    TAKDİRİ SİZE BIRAKIYORUM (
    GERİSİ SİZE KALMIŞ BİSİ)
    ( SİTE YÖNETICILERININ BUNLARI BARINDIRMAMALARINI RICA EDERIM)

3. semihh

semihh Bisikletkolik

Seviye:
    site yöneticilerinin ilk önce senin gibileri burda barındırmaması gerek ne demek istiyosun sen ya bunları barındırmayın diye bugüne kadar sattığım ürünlerin tek birinden bile şikayet gelmedi herkes de memnun ilgi ve alakamdan dolayı. Sattığım ürünlerin tüm kusurlarını yazıyorum buraya alan alır sen ne karışıyosun. ve neden gercek adını gizliyosun baska bir üyelik acıp msj atıosun buraya asıl barındırılmaması gereken sensin terbiyesizlik yapma !!!!!!!!!!!!!!

4. semihh

semihh Bisikletkolik

Seviye:
    parçalar Yunus Karadeniz'in sacma sapan yalanlamalarına rağmen ordudan bir arkadasıma satılmıştır.
    konu yorumlar silinerek kilitlenebilir.
    moderatörlerden rica ediyorum.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.