Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı Shimano XT M775 fren seti (centerlock 180/160 rotorlar)

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Ozan Akçay tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Ozan Akçay

Ozan Akçay Forum Demirbaşı

Seviye:
    Seti 2008 yılından beri (sadece şehiriçinde) kullanıyordum.Shimano Saint fren aldığım için satıyorum.

Genel olarak setin çalışmasında bir problem yoktur, hiç yağ kaçırmamıştır.Rotorlarda yamukluk olabilir.Ben hiç sürtmeyecek şekilde ayarlayabiliyordum ama biraz uğraştırıyordu.Ön fren kolunda resimde gözüken yamukluk vardır. Çalışmasında sorun yok.Hatta onun açısını arka freninkinden daha kullanışlı buluyorum ben.Ön ve arka adaptör sete dahil, yanlız, ön adaptörün içinde bir vida kırıldı ve orada kaldı.Çıkartabilirseniz kullanabilirsiniz.O kırılan vida hariç setin tüm vidaları tamdır.Kablo uzunlukları yaklaşık olarak ön 80 arka 140 cm dir.

Fiyatı, Ptt kargo benden olmak üzere 250 TL dir.

2. Mustafa Mus

Mustafa Mus Kıdemli Üye

Seviye:
    takip mesajı :) iyi satışlar

3. onur polat onur

onur polat onur Aktif Üye

Seviye:
    kolu düzeltmeye çalıştınızmı hiç yani uzun bi boruyla yoksa kırılır gibi mi geldi size bunu merak ediyorum ve rotor yamukluğu ollaki vardır sıfırlarda bile oluyo da onun dışında sürtmesi için başka bi arızası varmı. mesela pedlerin geri açılmaması gibi... daha önce aldığım fren seti beni çok uğraştırdı da bu konuda.

özelden cevap yazabilirsiniz almayı düşünüyorum

4. Ozan Akçay

Seviye:
    Kolu düzeltmeye hiç çalışmadım.Dediğim gibi yamuk halini sağlamdan daha kullanışlı buluyordum ben.

Fren seti kullandığım süre boyunca hiç sürtmedi.En son bisikletten söktüğümde de rotor tam pedlerin ortasındaydı ve hiç sürtmüyordu.Ancak bu sürtmeme durumlarını hep rotoru çekiştire çekiştire sağladım."Rotorlarda yamukluk olabilir" dememin sebebi de o zaten.Çünkü kendi ellerimle yamulttum(düzelttim) hep.

Pedlerin geri açılmaması gibi bir sorun yoktur.Eğer ilanda belirttiklerim harici başka bir sorunla karşılaşırsanız seti geri alırım.Bu zamana kadar kimseye içlerine sinmeyen bir parça satmadım, bundan sonra da öyle olacaktır.

5. Ozan Akçay

Seviye:
    Set pazartesiye kadar " OzzYMKL " ye rezervedir.Bu rezervenin tek istisnası yukarda mesajı bulunan "onur polat onur" arkadaştır.O almak isterse rezerve kalkar ve set ona satılır(ilk almak isteyen o olduğu için).

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.