SHIMANO WH-MT15 JANT SETİ hakkındaki düşünceleriniz nelerdir

Alkan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
461
Bisiklet
Trek
slm geotech ascent bisikletime SHIMANO WH-MT15 JANT SETİ almayı düşünüyorum düşünceleriniz nelerdir 82 kiloyum böle ufak tefek kaldırımlardan falan atlamada problem yaratırmı şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim

Scudo

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.463
Bisiklet
Bisan
problem yok gayet rahat kullanabilirsin.özellikle bu sene fiyatları çok makul seviyelere indi bence fiyat performans için cok ideal bir jant seti.Not:bazı firmalarda indirime girdikten sonra kalmamış şimdi inceledim 185 liraya indi haberin olsun Eskişehirde mevcut şu an.

• Beğen
Tepkiler: Alkan Koç

Alkan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
461
Bisiklet
Trek
o fiyata ankarada bulamadım ama:S kargo ilede getirtsek aynı fiyata gelir heralde burdaki fiyatla 220tl 5 taksit

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.463
Bisiklet
Bisan
@Alkan Koç

Bencede Ankara makul senin söylediğine göre. hem taksit olayı hem kargoda jant taşımak riskli.Ayrıca aldığın yerin yakın olması olası problemlerde yardımcı olmaları açısından daha faydalı.Akord ayarımı kendim yapmıyorken hep jant setimi sıfır aldıgım yere götürürdüm en az 3-5 defa ücretsiz akord ayarı yapmışlardı :) öğrendim de benden kurtuldular en sonunda.

• Beğen

Alkan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
461
Bisiklet
Trek
bende bilmiyorum büyük ihtimal bu salı veya sonraki salı alıcam alınca burdan merak edenler vardır die yorumlarımı yazıcam ayrıca yine cok teşekkür ederim ferhat abi

• Beğen
Tepkiler: Ferhat Köse

Barış BİRLİK

Forum Bağımlısı
Tepki
290
İsim
Barış Birlik
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Trek
MT-15leri bilememde WH-M505 bulabilirseniz hayatta sorun çıkarmaz :) MT-15 ile 505 performans olarak eşitler zaten

• Beğen