Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

shimano WH-M 540 hakkında ne düşünüyorsunuz

Konu, 'Tekerlekler' kısmında Taner Rona tarafından paylaşıldı.

1. Taner Rona

Taner Rona Bisikletkolik

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    selamlar jant seti alicam crossride düşünüyordum fakat bu jantlat cok hosuma gitti WH-M 540

deltada satılıyor ama sitede yeterli bilgi yok

agirlik nedir
    göbekler nedir
    rulmanlımı
    disk mi v mi
    ve sizce hangisi crossridemi bumu herhalde ağirliklari yaklaşık ayni 1.9-2.00 kg ?
    son olarak siz 250-500 arası ne önerirsiniz?

2. Deniz

Deniz Üyeliği iptal edildi.

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Kesinlikle Mavic Crossride tavsiye ederim. O fiyat aralığındaki en iyi jant seti olduğunu düşünüyorum. Diğer jant setinin de akıcılığı çok iyi değil, benim düşüncem tabi bu. Zaten rulmanlı Crossride'lar ile kıyaslanamaz onların akıcılığı. Shimano'nun göbekleri seridışı, aşağı yukarı Deore ayarında ve rulmanlı değil. Crossride diyorum, başka da birşey demiyorum. :)

Ayrıca ekleyeyim; Crossride'ın disk uyumlu, v-fren uyumlu ve hem v-fren hem disk uyumlu modelleri mevcut.

Taner Rona bunu beğendi.
  3. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    taner bılıyorsun ben wh-m505 kullanıyorum senınde nasıl kullanıcı oldugunu bılıyorum o kadar para vermene gerek yok 505 -540 hagısı hesabına uyar ıse al derım sen bu sekılde sorunca arkadaşlar dağ tepe cıkıp iniyorsun zannederek cevap verıyorlar normal bir tur binicisisin asfalt agırlıklı kullanıyorsun benım gordugum bana sorarsan yeterlı olur ama param var harcamak ıstıyorum dersen al derım tabı bu benım kendı şahsi görüşüm son karar senin.

Taner Rona bunu beğendi.
  4. Taner Rona

Taner Rona Bisikletkolik

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    ferhat abi ozaman iyi gözlemleyememişsin :) tam aksine ormanda daha çok kullanıyorum sadece son zamanlarda finallermiş falan filan kullanmayı bıraktım ....yoksa asfaltta bisikleti ne yapayım:)

akıcılık daha önemli benim için ozman tipi bırakıp crossride alayım

5. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    acele etmez ısen eskısehırde seçkin kardeşimde senın ıstedıgın mavıg jantın bır yada ıkı ust modelı var bugun konustuk arka göbekte bır parça kırık dedı kullanımda zararı yok dıyede ekledı görmedım ılk fırsatta gorecegım eğer tornada çektirilecek birşey ise ben hallederım tornada cok hesaplı verecek soyledıgıne gore ama acelem var dıyorsan bılemem aklıma gelmiş iken onuda söyleyım :)

Taner Rona bunu beğendi.