Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Shimano SH-R074 spd road ayakkabı

Konu, 'Yol Bisikleti / Road Bike' kısmında Necati Durmaz tarafından paylaşıldı.

1. Necati Durmaz

Necati Durmaz Üye

Seviye:
    Shimano SH-R074 spd road ayakkabıyı türkiyede herhangi bir sitede veya dükkanda satan birilerini biliyorsanız lütfen bildirebilirmisiniz?

(bike and outdoor da var fakat ne zamandan beri sormama rağmen bir türlü stok bilgisi vermiyorlar..)

2. Aydın Hiçyılmaz

Aydın Hiçyılmaz Kıdemli Üye

Seviye:
    Kardeş kimse cevap vermemiş. Büyük ihtimalle satılan bir yer bulunmadığı için cevap vermemişlerdir.

Bulamıyorsan yutdışından al diyeceğim ama ben kendim şahsen giysi türü şeyleri asla denemeden almam. Çünkü sana uyacağının garantisi yok. Bende hayatımda ilk defa yurtdışından alışveriş yaptım. Fakat ben giysi değil pedal getirttim.

Bu durumda sana yapabileciğim tavsiye acelen yoksa ürünün gelmesini bekle. Eğer acelem var veyahut biran önce almak istiyorum diyorsan benzeri başka ürünlere yönelmelisin derim.

3. AHMET67

AHMET67 Aktif Üye

Bisiklet:
    Amoeba
    Seviye:
    arkadaşım izmirde motisbisiklet manyak kampanya yapıyor belki ellerinde lamıştır acele et ben aldım http://www.motisbisiklet.com/ adreslerini veriyorum
    Motis Narlıdere:M.Paşa Cad. 32/A Narlıdere-İZMİR 0(232)238 78 51 iyi alış erişler not sh-R074 yok ama sh-R075 var