Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı Shimano Parallax 36 Delik Göbek seti

Konu, 'MTB Bisiklet İlan Arşivi' kısmında Sin tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Sin

Sin Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    [​IMG] [​IMG] şubat ayında aldığım 600km kadar kullandığım arkadakine 2 kez öndekine 1 kez bakım yaptığım göbek setini yeni jant seti aldığım için satıyorum.

bakımlarını yaparken sonra suya dayanıklı shell marka sarı gres yağı kullandım. akıcılıkları fevkalede iyidir. acera göbekli jantları olan arkadaşlarımın bisikletinde ki jantlardan çok daha akıcılar. arkaya fazladan bakım yapmamın sebebi ise koruma kapaklı olmayan bir model olmasıdır. göbeklerin önünde plastik kapaklar yoktu aldığımda. haliyle sızdırmazlık konusunda biraz daha dertli. fakat bu benim takıntım birazda. akıcılıklarında değişiklik olmamasına rağmen fazladan bir kez daha bakım yaptım.

arka göbek bana geldiği günden beri flibberdan biraz dertli. erdoğanlara geri göndermeye biraz üşendim böyle kullandım. pedallara özellikle yokuş yukarı çok yüklendiğimde biraz kaçırma yapıyor çat diye bir ses çıkararak. flibberın açılıp temizlenip yaylarının ayarlanması sorunu ortadan kaldırır ama flibberın içini açmayı ben beceremediğim için yapamadım. böyle de kullanılabilir sorun yaşatmıyor.

göbekler 36 delikli flibberı 8'li kasete uygun ama ben arkasına en küçük dişliden bulup 7li kullandım.

göbeklerin sıfır fiyatı şuan 27+36=63tl' dir. ben 30tl' ye satıyorum. kargo alıcıya ait. bayramda elden edirne'de de verebilirim.

2. Sin

Sin Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    satıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.