Shimano mu Baradine mi (fren pabucu olarak)

mertcan gölge

Forum Bağımlısı
Tepki
513
Selam arkadaşlar benim bir çok arkadaşım baradine pabuçların en iyi fren pabuçları olduğunu söylüyor bazı bisikletçiler shımano en iyisi diyor bazılarıysa baradine en iyisi diyor sizce hangisi ?:D ((herkese iyi vites attırmalar))

Scudo

mertcan gölge

Forum Bağımlısı
Tepki
513
kıyaslama olarak fiyat değilde çalışma prensibi açısından ele alırsanız daha iyi olur bence

umutkahraman

Forum Bağımlısı
Tepki
1.304
Bisiklet
Geotech
kesinlikle baradine pabuç.ben kool stop kullanıyorum ve çok memnunum.lx kartuş pabuç kullanan bir arkadaşım var onunla kıyaslarsak shimanoda (sözüm xtr ye gitmesin)çok sürtünme sesi çıkıyo yağmurda jantı çok kirletiyo.baradineler daha iyi tutuyo emin ol.

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.442
Kesinlikle baradine, ama 3 renkli olan modeli, diğer modellerini kullanmadım, 3 renkli olan modeli hem tutuş olarak çok iyi hem de çok dayanıklı, Shimano yanına bile yanaşamaz bu pabuçların, tutuş ve dayanıklılık olarak belki aynı sürede Shimano da 5-6 pabuç giderdi...

• Beğen
Tepkiler: mziyaeddin

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
Lütfen konuları olması gereken bölümlere açmaya dikkat edelim...

Fren pad i seçiminin hafif donanımlar bölümünde ne işi vardı acaba?

• Beğen
Tepkiler: mziyaeddin

halid acar

Forum Bağımlısı
Tepki
600
baradine kullandım shimanoda kullandım(tabii ucuz olanları:D xt xtr vs değil onları bilmem) ama baradine nin performansı çok iyi

Uğur Çakırlar

Daimi Üye
Tepki
190
Bmx için bile kıyaslarsak :p baradine derim. 4 mevsim pabuçları sanırım ihtiyacınızı görecektir ;).

S26

Forum Bağımlısı
Tepki
1.453
Bisiklet
Amoeba
Ben Baradine pabuçların 2 renkli olanından da memnunum. Gayet güzel tutuyor ve çabuk erimiyor. Ayrıca janttaki sürtme sesi çok azaldı ve jantı sıyırma olayı da bitti.

Şahin Bulut

Forum Bağımlısı
Tepki
298
Baradine elbette.En azından Shimano papuçlar gibi jantın ömrünü yemiyor performansı da çok çok iyi.

Anil Yavas

Üye
Tepki
20
Tamda aklımdaki soruydu.Bende Cevap almıs oldum :) Ayrıca kartuslu olmalarıda cok hosuma gitti bu pabucların.PEki Racing pabucların normal pabuclara göre farkı nedir?

(link)

S26

Forum Bağımlısı
Tepki
1.453
Bisiklet
Amoeba
Shimano 105 SC, Ultegra & Dura-Ace ile uyumluymuş racing olanlar. Yani biri mtb, diğeri yol bisikleti için galiba.

can demirel

Aktif Üye
Tepki
36
peki bu baradine pabuçları eskisehirde satan bi bisikletçi var mı?

Dogukan Artuç

Aktif Üye
Tepki
76
Baradine in kırmızı ve siyah renklerinde olanı kullanıyorum çok memnunum:D
Yağmurda jant erimiş papuç kalıntısı kaplanmıyor:D

Enis Özer

Daimi Üye
Tepki
58
Bisiklet
Sedona
Peki bu baradine pabuçlara verilen paraya değiyor mu ?Daha yeni Deore Fren bacakları aldım üzerinde shimano kartuşsuz pabuçlar var. Sizce Baradine pabucada para vermeye değer mi? Yalnız kuru havalarda kullanıyorum.

S26

Forum Bağımlısı
Tepki
1.453
Bisiklet
Amoeba
@Enis Özer

Ben yerinizde olsam, önce üzerindeki pabuçları eskitirdim, sonra alırdım eğer Baradine alacaksam.

Farkı hissettiriyor...

• Beğen
Tepkiler: SRT