Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı Shimano MT71 Goretex Ayakkabı 42 Numara

Konu, 'İkinci El Aksesuar ve Giyim' kısmında Ahmet Gürkan tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Ahmet Gürkan

Ahmet Gürkan Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    2014 yılında Wiggle.com'dan alındı. 43 numaradır ancak kalıbı dar olduğu için ayağıma uymadı, iade prosedürleri ile uğraşadım kaldı elimde... 42 numara olarak rahatlıkla kullanılabilir, 42,5 ve 43 için garanti veremem...

Rüzgar ve su geçirmeyen Goretex malzemeden üretilmiştir, ekstra koruyucu kılıf gerektirmeden kış şartlarında rahat kullanılır. Günlük kullanıma da uygun bir tasarımı vardır.

Tabanın iç malzemesinden ve ayakkabının altından da anlaşılacağı üzere çok az kullanılmış, sıfırı kadar temiz bir ayakkabıdır. Yurtdışında şu an 110 Euro'ya satılıyor, 75 euro'yu geçtiği için gümrük işlemine tabi oluyor. Ben 2014'te yurtdışı kargo dahil 120 dolara aldım ancak PTT yurtiçi gümrük masrafı olarak 65 lira daha aldı benden... Yani özetle bugün böyle bir ayakkabının yurtdışından geliş maliyeti 400-450 TL'den aşağı olmayacaktır.

Fiyat 275 TL'dir, iskontosu vardır. Ankara içi elden teslim yapılabilir, şehir dışı kargo masrafı alıcıya aittir.
    Ayrıca güvenli e-ticaret kanallarına iskontosuz fiyat üzerinden ilan açıp satış yapabilirim.

0 553 613 00 68 numaralı telefonuma mesaj atarsanız size dönüş yaparım...

2. Ahmet Gürkan

Ahmet Gürkan Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    ÜRÜN SATILDI.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.