Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Shimano MT-65 ve Mavic Crosstrail arasındaki farklar nelerdir

Konu, 'Tekerlekler' kısmında Barış BİRLİK tarafından paylaşıldı.

1. Barış BİRLİK

Barış BİRLİK Engineer / Archer / Cyclist

Adı:
    Barış Birlik
    Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Arkadaşlar kısmetse yaza doğru tubeless bir jant seti almayı düşünüyorum ama performansıda çok önemli , MT-65le crosstrail arasında uçurum varmı performans olarak crosstrail alsam parama yazıkmı olur ne olur ve birde crosstraille XTnin jantı arasında çok fark yok eğer değecekse MT-65 yerine XT veya crosstrail alayım , yardım ( öneri ) lütfen :)

2. Genar Batur

Genar Batur Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    bence set olarak almak yerine jant seti toplamak daha mantıklı çünkü tek tek parçaları değiştirebiliyosun. böyle bi durumda xt göbek+mavic 819 tubeless çemberler+dt champion teller iki setten de daha makul bir fiyata geliyor(erdoğanlarda 250 eurolu rakamlara geliyor). iyi bir usta tarafından örüldükten sonra fabrikasyon setler kadar iyi olacağını düşünüyorum. hazır setlerin dezavantajı bana göre biryerlerine bişey olduğunda yedek parça teminin çok zor veya uzun olması ki shimanoların yedek parçası tr de pek yok başka ülkelerde de pek fazla yokki getirtebilesin, mavic için durum daha iyi ama çok da iyi değil. toplama sette telmi koptu oldukça ufak bir mebleğ ile bu durumu geçiştirebiliyorsun ve hemen yaptırabiliyorsun, göbek bittiyse göbek çember hasarlıysa çember değişir. iyi bakıldıktan sonrada uzunca bir dönem sorunsuz kullanırsın

sonEr´´, Barış BİRLİK ve Deniz bunu beğendi.
  3. temucin90

temucin90 Onursal Üye

Seviye:
    benim önerimde örmeden yana ama illa ki set olsun istiyorsanız mavic alın, hem rulmanlı olması avantaj(orjinal parçaya gerek kalmadan değişim yapabilirsiniz) hem de yedek parça temini biraz daha iyi.

Barış BİRLİK bunu beğendi.