Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Shimano M077 MTB SPD Nasıl Sizce ?

Konu, 'Giyim' kısmında İbrahim Aslanhan tarafından paylaşıldı.

1. İbrahim Aslanhan

İbrahim Aslanhan Onursal Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Merhabalar hepinize,

Sizlere bir sorum olcak arkadaşlar : Shimano M077 MTB SPD Shoes nasıl bir ayakkabıdır mtb için ? Daha önce kullananınız oldu mu? Bende Merida Matts TFS 200-D var. Pedalıma uygun mudur sizce ? Yurtdışı bir sitede satılıyo fiyatı da uygun.

Kaliteli midir değil midir bilemiyorum. Ayakta rahat duruyor mu bunu hiç bilmiyorum ( Daha önce hiç bisiklet ayakkabısı kullanmadım ).

Sizlerden bilgilerinizi paylaşmanızı rica edecegim. Teşekkür ederim şimdiden.

2. bençizdim

bençizdim Üye

Seviye:
    ben m076 kullanıyorum, bir arkadaşım da m075 kullanıyordu, ikimiz de memnunduk. gördüğüm kadarıyla m077 de bu serinin devamı gibi..

m076 yürürken rahat ve pedal çevirirken yeterince esnemez bir yapısı var. aman aman yarış koşmayacaksanız ve arada yürümeyi de düşünüyorsanız bu modeller gayet güzel iş görüyor.

ben günlük ulaşımda ve spor amaçlı sürüşlerde kullanıyorum, okulda gün boyu giyip sağa sola da yürüyorum, şu ana kadar rahatsızlık yaşamadım. bir senedir de kullanıyorum, herhangi bir deformasyon göremedim..

eğer pedallar mtb pedalıysa kalleri de mtb ayakkabısına uyar genelde, ben istisna görmedim şu ana kadar..

ek olarak, shimano ayakkabıların kalıpları küçük. adidas'ta kullandığınız numaranın bir numara büyüğünü seçerseniz sıkıntı yaşamazsınız. saygılar

İbrahim Aslanhan bunu beğendi.
  3. İbrahim Aslanhan

İbrahim Aslanhan Onursal Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Bençizdim Dostum,

Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. özellikle numara püf noktasını öğrendiğim iyi oldu; ben minyon tipliyim ayaklarım öyle büyük degiller. Genelde 39 numara giyiyorum yani 6 numaraya karşılık geliyo ( 39.5 yapıyo gerçi ) :) Adidasıma baktım 6 numara Converse'de de 6 numara giyiyorum. O zaman 40 alın diyorsunuz. Hmm değiştirme şansım olmayacak aldıktan sonra.Tamam kararımı netleştiririm artık.

Teşekkür ederim.

bençizdim bunu beğendi.