Shimano Disc Fren Takımı Ön Arka Brm 445

kuduzk9

Daimi Üye
Tepki
135
@Gürkan Karataş

:D maddi olarak demedim ki.performanslarını kastetmiştim.
-benim için odediğim paraya ne kadar performans verdiği ön plandadır.ör:toyota gibi yada hızı seviyorsam ariel atom 300 gibi makinalar parasının kat kat fazlasını verir müsterilerine.
-shimanonun en cok dikkatimi çeken albenisi rotor deseni olmuştur gtm yarış arabaları f1 yarış arabaları kısaca son anda yüksek gücte fren kullanılan her araçtaki rotorun deseniyle shimano rotorlarında bi akrabalık var gibi.
-herneyse sonuca gelelim avidi hayesi falanı filanı çok yakışıklı çekici rotorlar war inkar etmiyorum ama ne kadar etkililer onu forumun sabit konusu fren test köşesinde hali hazırda görüyoruz.ben hala mekanik br415 kullanıcısıyım yarışlara girmiyosam kilometrelerce uzun dik rampalar inmiyorsam ne yapayım hidroliği haa denemek için bi gün alıcam bi takım alıcağımda brm 445 olucak 120 usd bişey beyenmezsem meknikleri geri takarım hidrolikleride satarım.

Scudo

Atik Sezer

Daimi Üye
Tepki
19
@kuduzk9

brm 455 set olarakmı 120 dolar alcan herşey içinde.
(link)
Bu linkde 110 tl gözüküyo ama sahibinden'de 115 tl gözüküyo.ama rotor ve adaptorsuz hali bu fiyat.çünkü en başta bunu düşünüodum aradım sordum :)

• Beğen
Tepkiler: kuduzk9

kuduzk9

Daimi Üye
Tepki
135
@nuthatchx

brm 445 olucak ama o fıyat dogru 110 lıra . benım vites kollarıda degiseceği için 120 usd ye patlıyodu toplam bende askıya aldım.

Atik Sezer

Daimi Üye
Tepki
19
En sonunda hallettim :).cevremde baya arastırdım ve çok iyi bir model alınmadıgı surece pek almam tavsiye edilmedi.çok problemi oluyo çünkü, daha kaliteli pabuç ve kablo falan kullanarak alabileceğim en iyi fren perfonmansını alarak bu şekilde idare etcem.herkese teşekkür ederim yardımlarınız için.

Ömer Faruk MUMCUOĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.827
İsim
Ömer Faruk Mumcuoğlu
Bisiklet
Scott
@nuthatchx

Problem açısından katılmıyorum hemen her şartta 4000km den fazla kullandım sadece balataları değiştirdim o kadar. Ne yolda bıraktı, ne sorun yaptı. Tabiki en iyisini siz bilirsiniz ama problem yaşamazsınız.

Atik Sezer

Daimi Üye
Tepki
19
@Ömer Faruk MUMCUOĞLU

teşekkür ederim ömer faruk. artık gerekli malzemeler için parayı çıkardım elden.yani göbek ve gerekli malzemeleri aldım.umarım pişman olmam tek temennim bu :)