Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Shimano deore xt 10 speed

Konu, 'Vites - Çekiş Sistemi' kısmında thomisus lx tarafından paylaşıldı.

1. thomisus lx

thomisus lx Onursal Üye

Seviye:
  2. Goflet

Goflet Onursal Üye

Seviye:
    ben hiç görmedim...bunu bırak daha piyasada 2009 model kompenent dolu.

çok geç geliyo Türkiye'ye...

Faruk ÇUBUKCU bunu beğendi.
  3. thomisus lx

thomisus lx Onursal Üye

Seviye:
    http://www.wiggle.co.uk/search/cycle/7/?nav=Ntk:All|dyna%20sys|1|,Nea:True,Ny:True

fiyatları da yüksek sayılmaz. amarikadan gelen birine getirtmek gerekecek :)

4. thomisus lx

thomisus lx Onursal Üye

Seviye:
    bu arada shimano dağıtımcısı EBSAT Türkiye. izmirde bu firma ve peşin çalışıyor. yani, bayilerden parayı peşin alıyor. hal böyle olunca, 2009 model parçalar, 2008 parçalar fink atıyor. 2010 model dyna-sys 10lu arka dişli modeller, 2011 başından evvel gözükmez piyasada. yurtdışında getirtenler hariç tabii.

5. Atakan DEMİR

Atakan DEMİR Forum Demirbaşı

Seviye:
    aynen sölediğin gibi bu parçalar anca seneye gelirler

6. HaliliOzturk

HaliliOzturk Onursal Üye

Seviye:
    Bu parçalar 2011 model bisikletlerle muhtemelen Türkiye'ye gelirler. Almanya'da bir süredir satışta, ancak pek rastlamadım mağazalarda falan, internette sürekli rastlıyorum. Fiyatı da Aynakol, dişli, zincir, vites kolları ve attırıcılar olarak normal 9lu seriye göre (XT seviyesinde) 100 € civarı daha pahalı, henüz gerek yok diye düşünüyorum. Biraz beklemek gerek.

Yalnız yeni XTR çok aşama kaydetmiş gibi geliyor bana, özellikle XTR'ın aynı XT gibi XC ve AM modellerinin çıkıyor olması sevindirici. Fren kollarını ise en kısa sürede incelemek istiyorum, bakalım ne zamana kısmet olacak.

temucin90 bunu beğendi.
  7. temucin90

temucin90 Onursal Üye

Seviye:
    dyna-sys 2011 senesinin ürünleri sadece adamlar daha önce piyasaya sürdüler. online sitelerde bulunabiliyor ancak stokları çok sınırlı

8. çağlar k arslan

çağlar k arslan Üye

Adı:
    Çağlar
    Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    komple altus 24 vitesli v frenli sisteme sahip olan bisikletimin sistemini ileride komple deoreye yükseltmek istiyorum Shımano Deore Grup Set 3x10V linkteki shimano deore full set olarak aldığımda bisikletin göbeklerinde vs herhangi başka bir parçasında ekstra bir değişiklik yapmama gerek kalır mı arkadaşlar yoksa bu sistemi alıp eksstra herhangi bir şey yapmadan direk montajını yapabilir miyim? arka göbekte sanki değişiklik yapmak gerekiyor gibime geliyor benim ama teknik konularda pek bilgi sahibi değilim bilgi verip aydınlatacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.