Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

shimano deore-Truvativ Isoflow 3.0 Power aynakol hk.yardım

Konu, 'Vites - Çekiş Sistemi' kısmında Barış TOPÇU tarafından paylaşıldı.

1. Barış TOPÇU

Barış TOPÇU Forum Demirbaşı

Seviye:
    arkadaşlar bu 2 aynakol arasında kaldım açıkcası truvativ bütçeye çok güzel bakıyor...yorumlarınızı almak istiyorum öğrenciyim ve beni 2sene idare etcek birşey olmalı yarışlarada gircem ama çok pro. malzeme olmasada olur diye düşünüyorum...

http://www.erdoganlarbisiklet.com/store/product_info.php?cPath=21_22&products_id=1302

http://www.erdoganlarbisiklet.com/store/product_info.php?cPath=21_22&products_id=2200

yorumlarınızı iyi kötü bekliyorum.

dipnot:2üründen birini 2.el olarak satmak isteyen varsa özel mesaj atabilir

2. Barış TOPÇU

Seviye:
    yok mu koca forumda yardım etcek birisi?truvativ piyasaya girmek için fiyatlarını aşağıda tuttuğunu düşünüyorum yanılıyormuyum?

3. Enis Özer

Enis Özer Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Tabiikide Deore daha iyi. Isoflow Truvativ'in en alt serisi. Hatta dikkat edersen 8'li zincir destekliyor sadece. Bende bir aynakol alacam bugünlerde tercihim kesinlikle Deore.

4. Bora

Bora N/A

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    Su konulari ilgili basliklarin altina acsaniz, bizler de dogru duzgun takip edebilsek ne guzel olur dimi?;)

5. Barış TOPÇU

Seviye:
    buyrun adminseniz taşıyın ben bilemedim ilgili konuyu? sanki gittim tanışma bölümünde açtım tandemde açtım birşeyde açtım?
    yardımcı olmuyor iseniz alaycı tavırlarınızın sebebi nedir? sizin birkaç msjınızı daha görmüştüm herşeyde aynı tavır kendinizi ne sanıyorsunuz?

diğer yardımcı olan arkadaşım;9luya uyumlu aynakolu var linkteki..bütçe doğrultusunda deore daha zor geliyor yinede yardımın için sağol belki az daha çalışıp deore alcaz durum bunu gösteriyor gibi..

6. Barış TOPÇU

Seviye:
    buyrun adminseniz taşıyın ben bilemedim ilgili konuyu? sanki gittim tanışma bölümünde açtım tandemde açtım birşeyde açtım?
    yardımcı olmuyor iseniz alaycı tavırlarınızın sebebi nedir? sizin birkaç msjınızı daha görmüştüm herşeyde aynı tavır kendinizi ne sanıyorsunuz?

diğer yardımcı olan arkadaşım;9luya uyumlu aynakolu var linkteki..bütçe doğrultusunda deore daha zor geliyor yinede yardımın için sağol

7. umutkahraman

umutkahraman Onursal Üye

Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    bence kesinlikle deore al.beklemen gerekse dahi bekle onu al.