Shimano Center Lock sorunu

Konu, 'Frenler' kısmında Güncemden tarafından paylaşıldı.

1. Güncemden

Güncemden Zamane Gezginlerinin Güncesinden...

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Arkadaşlar iki yıl kadar önce bu arka centerlock kapağına fazla abanmışım sıkarken daha sonra açmaya çalışırken diş sıyırdı ve son durum bu başına daha önce gelen yahut nasıl çözebileceğimi bilen var mı ?

Ekli Dosyalar:

2. Güncemden

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Arkadaşlar bugün izmir çankayada sundu bisiklete gittim yarım saatlik bir uğraş ardından jet taşı ile kesmeye karar verdik ve iki dakika içinde kapak söküldü hemde rotorada göbeğede gram zarar gelmedi iyiki direkt oraya gitmişim hazır gitmişken biraz shimano pro aksesuarlara falan baktım fiyatlar iyiydi kendime ön için 180lik rotor ve yükseltmek için ayak aldım elim değmişkende 3-5 birşey daha aldım fiyatlar gayet iyiydi istanbul sirkeciyi aratmadı doğrusu. Bu arada kapağı sökmeye hiç para almadılar ve tek kapak satılmamasına rağmen ricam üzerine bir adet kendi parçalarından verdiler ve yalnızca bu işlem için 5 tl aldılar kısaca herkes mutlu bisikletimde bende mutluyuz 23 nisan günü tura devam :harika:

3. emreasik

emreasik Yeni Üye

Adı:
    Emre
    Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    Çankaya Sundu iyidir ya. Benimde bugün dağılan orta göbeği garantiden değiştirdiler sağolsunlar. En son 6 ay bakımında da sorunluydu zaten göbek.

4. Güncemden

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Ben bugün ilk kez gittim ve gerçekten iyiymiş hepsi tüm çalışanlar gerçekten bi kapak için bile olsa seferber oldu neredeyse:D bundan sonra favorim çankaya sundu:harika: