Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

shimano alivio

Konu, 'Vites - Çekiş Sistemi' kısmında Ahmet Onur Çakmak tarafından paylaşıldı.

1. Ahmet Onur Çakmak

Ahmet Onur Çakmak Onursal Üye

Seviye:
    merhaba arkadaşlar. yaptığım uzun araştırmalar sonucu katlanır tur bisikleti projemin ilk parçasını aldım. (shimano alivio arka aktarıcı) zeytinburnu civarında ikamet ediyorum. tanıdığınız bildiğiniz güvenilir bir usta var mıdır? montaj ve ince ayar için. yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim. [​IMG]

2. Gurkan Ortamevzi

Gurkan Ortamevzi Aktif Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Tebrik ediyorum arkadasim. Insallah projeni tamamlayabilirsin. Benim sana tavsiyem bu ufak tefek parcalarin hatta butun parcalarin montajini kendin yapman. Youtubda yeteri kadar bilgi mevcut. Acikcasi cok ta zor degil. Bir turcu tamir montaj yapmayi bilmek zorundadir. Yollarda neyle karsilasacagin hic belli olmaz. Uygun tamir arac gereclerine sahip oldiktan sonra bisiklet toplamak cocuk oyuncagi. Saygilarimla

suat akman ve BFOkuru bunu beğendi.
  3. suat akman

suat akman Onursal Üye

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    Hayirli olsun! Yalniz Gurkan Bey'in soylediklerine aynen katiliyorum. Oncelikle tamir aletlerinizi ufaktan toplamanizi ve montaj, onarim işlerini kendinizin yapmasini oneririm. Hem yolculuklarda problem yasadiginizda sorununuzu kolayca halledecek yeterlilik ve tecrubeye ulasir, hem de daha ozenli calisir ve basardikca daha cok keyif alirsiniz. Forumlarda ve youtube'da bolca bilgi ve video bulabilirsiniz bu konuda...
    Hatta en son aldigim tamir seti ile ilgili tavsiyede bulunabilirim. Konuyu merak ederseniz:
    http://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=129290&p=1613459&highlight=#post1613459

4. Ahmet Onur Çakmak

Ahmet Onur Çakmak Onursal Üye

Seviye:
    teşekkürler arkadaşlar.

bisiklete ve parçalara ayırdığım para yüzünden tamir kiti alamıyorum maalesef :D. daha önceden 2 yıl üst seviye bir cube mtb kullandığım için sorun fazla olmuyordu. o yüzden tamir kiti taşımaya fazla ihtiyaç duymamıştım. lakin anladım ki kit olmadan gerçekten bir yarınız eksik kalıyor. kargolar geldikçe yavaş yavaş takmaya çalışıyorum. o yüzden İstanbul'da iyi bir ustayla beraber çalışmak işin kolayına kaçmak olacak fakat planım budur şimdilik :) önerileriniz için çok teşekkürler. yine de daha önceden böyle bir iş çıkarmış herhangi bir bisikletçi arkadaş veya usta tanıdığınız varsa iletişime geçmek isterim.