Shimano Acera

Furkan Çınar

Forum Bağımlısı
Tepki
217
Bisiklet
GT
Merhaba, Shimano Acera vites sistemi nasıldır, vites geçişleri falan akıcı mıdır ? Kullananlar cevaplarsa çok memnun olurum. Şimdiden teşekkürler :)

Scudo

efeballi

Daimi Üye
Tepki
176
Bisiklet
Scott
Ben yaklaşık 9 aydır kullanıyorum, çok memnunum. Ayar mayar istemedi şimdiye kadar, vites değişimleri çok iyi, pedala bastığımı da tekere iletiyor yani gücümden çok yemiyor.
NOT: hybrid bisikletimde takılı, yoldan çıkmadım. Arazide kullanacaksanız acera sizi kesmez. Nerede kullanacağınıza bağlı olarak karar verin.

Ersin Erbeden

Forum Demirbaşı
Tepki
234
Bisiklet
Carraro
+ olarak bende arazide sıkıntı çekmediğimi belirteyim fakat shimano ya göre normal sakin kullanım için üretilmiş bir model.

Cüneyt Y.

Daimi Üye
Tepki
56
Bende alıyorum bu modelden.Araştırmalarıma göre 360 modeli mtb 390 model şehir bisikleti için

Kimseyi İlgilendirmez

Forum Demirbaşı
Tepki
316
İsim
Murat Ç.
Başlangıç
1981—82
Bisiklet
Geotech
Bisiklet türü
Şehir - Tur
MTB'de var. Geçişlerde ve akıcılıkta sıkıntı yok. Fakat şanssızlık eseri arka aktarıcıya ait vites göstergem doğru çalışmıyor. Bisiklet hala garanti kapsamında ama, yetkili servise güvenme konusunda emin olamadığım için, garantiden çıkınca işi bilen bir bisikletçiye götürüp ayarlatmayı düşünüyorum. Genel olarak, orta sınıf bir kullanıcı için Acera'nın yeterli olduğunu söyleyebilirim.

Furkan Çınar

Forum Bağımlısı
Tepki
217
Bisiklet
GT
Yardımlarınız için teşekkürler sanırım Acera işimi görecektir..