shimal mustang shimano

akgulcemal

Forum Bağımlısı
Tepki
914
Bisiklet
Focus
foruma yeni üye oldum ve siteyi bayağı inceledim bisikletten anlayan birçok kişi var bir soru soracam...araştırmalarım sonucunda bu bisikleti buldum.Fiyat konusunda aynı özellikleri taşıyan bisikletlere göre ucuz.Acaba kalitesizmi ne dersiniz?Alınabilirmi.Sonra erken dağılmasın.yorumlarınızı bekliyorum:D

(link)

Scudo

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Biraz daha arastir derim, gorunuse kanma ve forumu uzuun uzun oku ;) Sonradan pisman olmazsin.

akgulcemal

Forum Bağımlısı
Tepki
914
Bisiklet
Focus
Aslında bisikletle çok isim yok.Sadece zaman geçirmek-eğlenmek amackı kunlanıyarum.Bisiklete 400 ün üstünde para vermeyi de düşünmüyorum.Onun için bu modellere yöneldim.400 ytl ye kadar bisan aregon,shimal mustang,bianchi star istiyorum.Biliyorum bunları önermiyeceksiniz,ama önerilerinizde lütfen 400 geçmesin

SAYGILARIMLA....

akgulcemal

Forum Bağımlısı
Tepki
914
Bisiklet
Focus
haklısınız forumu iyice inceledim ve kararımı değiştirdim sonra pişman olacağım ucuz şeylerdense kaliteli bir bisiklet almayı tercih ettim.Yani SEDONA 711v alacağım.(link) linkten almayı düşünüyorum fiyat ucuzmu ne dersiniz yoksa başka yerlerdenmi alayım?Görüşlerinizi bekliyorum.......

tayfur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.025
Fiyatı çok ucuz değil ama iyi. İlk düşüncelerinizden vazgeçtiğiniz isabet olmuş. O bisikletlerden randıman almanız zor olabilirdi. Sedona size iyi hizmet edecektir. İleride de arzu ederseniz daha iyi parçalarla modifiye etmeye değer bir bisiklet. Hayırlı olsun.

Ufak bir hatırlatma, Rize'deyseniz 21 değil de arkadaki dişlileri (kaset ya da ruble) en büyüğü 32 ya da 34 dişli olan 24 vitesli bir bisiklet almak isteyebilirsiniz. Malum karadenizin ünlü yokuşları var. ;)

Onur Kahraman

Forum Bağımlısı
Tepki
853
sd 711'i aldınızmı? eğer aldıysanız resimlerinide merakla bekliyoruz...

akgulcemal

Forum Bağımlısı
Tepki
914
Bisiklet
Focus
O doğru işte tayfur burada dik yokuşlar fazla sayıda var ve yollar çukurlu.Beni rahat ettirecek bir bisiklet almak en iyisi bunun için sedonayı seçtim.16 yaşındayım ve 10 yılını doldurmuş eski bir bianchi shark ım var 24 jant,kadrosu biraz ağır ama çok kaliteli bir bisiklet.çizikler dışında hiçbir eksiği yok.Ayrıca bisikleti de 10-15 gün sonra almayı düşünüyorum... yorumlarınız için tekrar TEŞEKKÜRLER

mhmmd

Üye
Tepki
16
Bence de biraz daha araştırıp bu bisiklette karar kılman çok akıllıca.Zira seçtiğin marka-model çok kaliteli ve paraya değer.Öyle huyu suyu bilinmeyen bisikletlere para verilmez zaten.

celil.mayaoglu

Forum Bağımlısı
Tepki
409
bu bisikleti gördüm tamircimde, servise getirmişti bi çocuk bakım için, turuncusuydu ondaki ve müsade aldım bakmak için, halter gibi yemin ediyorum, kaldırmakta zorlandım, çocuk daha 17-belki bilemedin 18yaşında bile değil, zayıf ve yeterince güçlü görünen bi çocuk değildi, kaça aldığını sordu usta, 330 dedi.

Yani ajdan, ümit ve şimal gibi bu tür bisikletlerin fiyatı böyle pahalı olunca da gerçekten de haklı buluyorum sedona veya kron pahalı değil diyenleri.

inanılmaz ağır bu bisiklet, mobilet gibi yani. Bisikleti kötülemiyorum, aşağılamıyorum ama fiyatı çok fazla,

tek iyi tarafı da sapasağlam yani bisiklet gerçekten. yokuş aşağı felaket hız yapar bunu süren kişi. Zevk işi tabi bu ama karşılaştığım o çocuk yıllar sonra çocuk işi deyip ilerde elinde sigarasıyla bıkmış olucak pedal çevirmekten.
İnanılmaz ağır diyorum yani, bu 3 oldu söyleyeli ama kaldırmakta inanılmaz zorlandım ve bisiklet çok büyük.

Yani volkswagen poloysa benim bisikletim (salcano ng 650), bu cadillac gibi bişeydi upuzun.

o ümitin goldstar alloy bisikleti de keza öyle inanılmaz ağır, karbon olsa kurtarmazdı asla, inanılmaz pahalı yani, yani değmeyecek nitelikte.

celil.mayaoglu

Forum Bağımlısı
Tepki
409
marka olarak shimal dışında, ajdanı gördüm, ünalı gördüm, ümit ayrı tabi

hatta "pier luci collina" diye bi marka bisiklet bile gördüm artık bir şey demiyorum, http://img395.imageshack.us/img395/8326/laughingroflsmileyljjk3.gif

adamın haberi olsa tepkisi nasıl olur merak ediyorum :D