Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

shaun and maarteen

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında ali cihan çelebioğlu tarafından paylaşıldı.

1. ali cihan çelebioğlu

ali cihan çelebioğlu Yeni Üye

Seviye:
    arkadaşlar geçen pazar istanbul/güngörenden gece 01:30 gibi tek başıma yola çıktım öğlen civarı tekirdağya ulaşmam için 10-15 km kala shaun ve maarten isimli bisiklete gönül vermiş 2 turistle karşılaştım az buçuk ingilizcemle konustuk düzergahlarının canada'dan başlayıp çinde biteceğini öğrendim şuan bende tatildeyim tatilden sonra onların fotograflarınıda buraya eklerim eylenceli insanlar batıdan edirneden girmişler ve bütün türkiyeden geçicekler belki aramızdn başka karşılaşanlarda olur onlarla bu arada maarteen bi kartvizit verdi kartvizitte ikisinin ismi yazılı ve birde wep sitesi var ben göz attım bunlar bisikletle bütün dünyayı gezmiş.. göz atmanızı tavsiye ederim.. yararlı bilgiler ve binlerce muhteşem resim var resimleri ülkelere göre ayırmışlar siteyide türkçe yapabiliyorsunuz..

www.bikingscool.org

Uluslararası Gezi Tur Makaleleri-Fotoğrafları bölümüne açıcaktım yanlıs oldu galiba oraya taşırsa bi arkadaş..

2. erim yıldırır

erim yıldırır Kıdemli Üye

Seviye:
    ilk yorum bnden olsun iyi cesaret:)

3. Murat Emre Atabek

Murat Emre Atabek Yeni Üye

Seviye:
    Çok Güzel Hareketler Bunlar...