Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

sh-m089w hakkındaki görüşler

Konu, 'Giyim' kısmında idrisarici tarafından paylaşıldı.

1. idrisarici

idrisarici Aktif Üye

Adı:
    İdris ARICI
    Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Merhaba. Tur ve yol bisikletimin her ikisinde de spd kalleri kullanıyorum ve bu modelin görüntü olarak da her ikisine de uygun olacağını düşünüyorum. Mtb ayakkabıları genelde kaba oluyor yol için
    Ayrıca numara sıkıntım da var.(47). Bu model hakkında bilgisini ya da görüşünü paylaşan olursa sevinirim. Farklı model tavsiyelerine de açığım. Fakat 47 numara linki vermek kaydıyla. :) İyi günler.
    Shimano SH-M089W SPD Dağ Bisikleti Ayakkabısı

2. eyupaltindal

eyupaltindal Lorem ipsum dolor sit amet.

Adı:
    Eyüp ALTINDAL
    Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Bunun 88 modelini kullanıyorum. Şu ana kadar bi sıkıntısını görmedim. Fakat alırken dikkat edin W(wide) olan modelleri normal modellerinden biraz daha geniş. Ben tek numara kaldığı için W sini normalden ucuza aldım. Normal olsa daha iyi otururdu gibi duruyor ayağıma.

3. idrisarici

idrisarici Aktif Üye

Adı:
    İdris ARICI
    Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    88-89 arasındaki farkı bilmiyorum. Denemeden almak sıkıntı mı olur acaba?

4. enes_vl

enes_vl redbaron

Bisiklet:
    İdeal
    Seviye:
    Merhabalar.Bu ayakkabıyı Nisan 2015 te almıştım.Gayet memnunum ayakkabıdan.Sadece öndeki cırt cırtları biraz kullandıktan sonra uzadı makasla kısaltmıştım.Toka kısmı gayet başarılı sorun çıkarmadı hiç.(Plastik tokalı kısım).Zannedersem 2 yıl daha kullanırım.Ortalama her ay 10-15 gün kullanmışımdır.Gündede 3-5 kez falana giyip çıkarmışımdır.

Benim için tek kötü yanı ayakkabıyı alırken 44 numara vardı sadece ve çok sıkıyordu.45 giyiyorum.Bisikletçi 46 giymem gerektiğini söyledi 1 numara büyük olsun diye.Bir hata ettim ve adamlara Hollanda dan sipariş ettirdim bu ayakkabıyı.50 tl de kapora verdim.Zannedersen 15 gün dediler ama 1 ayda falan geldi.Gittim denedim ayakkabıyı büyük geldi.Ama 46 da yazıyordu içindeki tabanlıkta.O vakitten sonra zaten ıyıce sıkıcam ayakkabıyı çıkmayacak ,adamlarada o kadar bekledik ve adamlar benim için sipariş verdi almam ben bunu demeyim diye önemsemedim.

2 Ay sonra ayakkabıyı yıkarken ne olsa iyi dersiniz :) .Ayakkabı tabanlığında 46 numara yazıyor evet ama bu bu üstündeki dil kısmında yani ayağı örten üst kısmı vardır ya ayakkabının.İşte orada 48 numara yazıyor.Şok oldum.2 ay da geçmişti.Gidip şikayette edemedim.Çünkü kutuda da 46 numara yazıyor.Ben sahtekarlık yaptım zannederler diye öylece kullanıyorum.

Ayakkabı resmen 3 numara büyük.Ama cırtlarını iyice cektikten sonra bir sıkınrtısı yok.Gayet sağlam ayakkabı.Birde resimlerde sol ayakkabıda bileklik kısmında toka üstünde bir kesilerek alınmış kısım göreceksiniz.Ayağımda o kısımda lipom çıktı.Rahatsız ettiği için orayı kestim.@eyupaltindal

Ekli Dosyalar:

idrisarici bunu beğendi.
  5. idrisarici

idrisarici Aktif Üye

Adı:
    İdris ARICI
    Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    @enes_vl Evet 2 numara büyük alıyorum ben de. Büyük olmasından dolayı fazla esnettiniz herhalde bantları. Teşekkürler ederim.

@enes_vl Yol bisikleti mi kullanıyorsunuz?

enes_vl bunu beğendi.
  6. enes_vl

enes_vl redbaron

Bisiklet:
    İdeal
    Seviye:
    @idrisarici Yok hayır mtb kullanıyorum.Ama tur bisikleti gibi son hali :)

7. Ahmet Cahid GÜRSES

Ahmet Cahid GÜRSES Aktif Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Merhaba, bu ayakkabıyı Merlinden M520 ile birlikte aldım (45 numara Wide) geçenlerde sola doğru düşmemden ötürü bu çek çekli kısmı biraz ayrıldı ama çalışmasında sıkıntı çıkarmadı ama esneme oldu. Günlük kullanım içinde cube all mountain ayakkabı sipariş ettim tavsiye ederim.

8. idrisarici

idrisarici Aktif Üye

Adı:
    İdris ARICI
    Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Sonunda ayakkabılarıma kavuştum görüntüsünü çok beğendim. Fakat diğer shimano yol ayakkabımda olduğu gibi sağ ayak büyüklüğü farkından dolayı sağ baş parmağımın kaba yeri uca dayanıyor ve muhtemelen diğerinde olduğu gibi uzun süreli sürüşlerde hafif ağrı yapacak. Daha büyüğünü(48) bulabileceğimden emin değilim. Ne yapabilirim? Sizce plastik görünen uç kısmında herhangi bir müdahaleyle açma olabilir mi? Yoksa iade et mi dersiniz? Solda hiçbir sorun yok.