Sezon başlangıcı 30 km durmak yok

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Onur Şenel

sorun ekibi yakalaman aksi takdirde kaybolursun haritarıyı incele arka sayfalarda yarın saat 07.00 de üsküdardan hareket 07.05 de gelen olayı kaçırır erken yatalım saat 23.00 de sabah kahvaltısını yapalım bir saat öncesinden üsküdarda kahvaltı olmaz ...

Scudo

Ozan Güner

Forum Bağımlısı
Tepki
379
Bisiklet
Diğer
Vitesin ayarları tamam zinciride yağladık yedek lastik ve pompa da tamam aparat bulamadık ama olsun elimle sökücem artık patlak falan olursa,bu arada doğaca kask aldık yarın o da kasklı olacak,yarın görüşmek üzere

• Beğen
Tepkiler: bahtiyar közen

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@yılgör

evet yılgör rota bu gidiş ve dönüş aynı yarın saat 07.00 de üsküdardan hareket 10 dakika öncesinden orda olursak iyi olur 07.05 de üsküdarda olmayacağız erken yatalım 23.00 de..gazanız mübarek olsun .

BF Okuru

Üye
Tepki
2
bu akşamın menüsü ..
haşlanmış dana eti...haşlanmış patates bi tabak makarna ve meyve bi adet elma sabah kahvaltı yeşil çay ya da çay ve yumurta rafadan yağlı peynir ve siyah zeytin ...

Erkan Közen

Forum Bağımlısı
Tepki
593
Bisiklet
Cube
yarın görüşmek üzere 07:15 de hekimbaşındayız ramazandan beri bisiklete binemedik bakalım durum ne olacak

• Beğen
Tepkiler: bahtiyar közen

bahtiyar közen

Forum Bağımlısı
Tepki
663
İsim
Bahtiyar Közen
Bisiklet
Mosso
kudret abi herkes hazır pedala kuvvet verelim gazı geliyoruz polenez

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@bahtiyar közen

evet ekip tamamda muratın eksikliğini hissedeceğiz.....23.00 de yatacağım..

Tepki
80
@Kudret Kurtcebe

teşekkür ederim, gelemeyecek olmama rağmen forumu takip ediyorum, kazasız ve keyifli sürüşler dilerim

BF Okuru

Üye
Tepki
2
son durum..
saat 07.00 de üsküdar vapur iskelede .....

barış -yılgör
ozan -doğaç-
ve onur dost olacak.....
hemen hareket
ve hekimbaşında
kubilay ,ağbisi
erkan ve bahtiyar olacak

evet yeni sezon hayırlı olsun ...................

yılgör

Üye
Tepki
64
Bisiklet
Specialized
sabah soğuk olucak 6 da yola çıkacaklar için üste bir parça bişi almalımı acaba :)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
sabah saat 06.30 da çıkacağım yavaş tempo yapacağım bu yüzden pek soğuk yemeyiz gibime geliyor yılgör....

saat 02.49 şimdi kalktım saat 22.00 de yattım evet 1 saat daha uyurum saat 06.30 da evden çıkacağım ........

yarın 11 kişi var ubeyd14 nikli dostum özelden mesaj attı o da gelirse 11 kişi 26 kullanan onur ile onu eşleştireceğim ..herkezin partneri var benim yok murat kanki gelmeyince partnersiz kaldım..kubilay ağbisi ile partner bahtiyar erkan ile barış yılgör ile doğaç ozan ile ......

Ertuğrul Mengi

Daimi Üye
Tepki
238
Bisiklet
Merida
Bende sabah tuzladan çıkıp Anadolu kavağı, Poyrazköy, Anadolu Feneri, Riva yapmayı düşünüyorum gezi amaçlı, bakalım zaman nekadarına yetecek :) Poloneze gitmek isterdim ama içeride kalıyor biraz sanırım..

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Ertuğrul Mengi

ertuğrul dost saat 03.20 yarın erken kalkman lazım ben saat 22.00 de yattığım için bu uyku bana yetti bir saat kestirmece yapacağım ve 06.30 da evden çıkacağım polinez içerlerde evet 5 adet rampa var ilk 32 km durulmayacak ekibin işi zor olacak..

Ertuğrul Mengi

Daimi Üye
Tepki
238
Bisiklet
Merida
@Kudret Kurtcebe

Gece vardiyasında çalıştığım için uyku düzenini tutturamıyorum hafta sonlarına :( Kolay gelsin sizlere..

BF Okuru

Üye
Tepki
2
saat 05.22 ..saat 07.05 de gelen üsküdarda kimseyi bulamaz dakikalar önemli.10 dakika öncesinden bence herkez üsküdarda olursa sevinrim üsküdara ,yılgör- barış ozan -doğaç ve onur ve ubeyd 14 nikli dostumuz gelecek...7 kişiyiz 4 de hekimbaşında olacak ...saat 07.30 da tam çıkış bu gün ısı 30 derece ve rüzgar 30 km sonra 45 km ye çıkacak..kuzey doğu....

Onur Şenel

Aktif Üye
Tepki
72
Bisiklet
Carraro
bende de 28 yol bisikleti var 26 değil. Abi bir de bişi dicem bu partner olayı nedir birbirimizden sorumlu olcaz gibi bi durum mu ?

BF Okuru

Üye
Tepki
2
evet kesin partner şart senle ubeyd 14 nikli arkadaşı eşleştireceğim diğer arkadaşlar sürekli birbirleri ile çalıştığı için antremanda herkez partnerinden sorumlu ama bu antreman değil artık sözün bittiği yer sana özelden harita gönderdim o haritayı incele arkada kalma olursa yolları bence iyice ezberle cadde isimlerini..evet partnerler arasıda açılabilir bu durumda herkez temposunda kararlı ve ısrarlı olacak gücünü iyi kontrol eden bu gün beş adet rampada finale iyi bi derece ile varacak bu yarış değil sadece herkezin kendisi ile olan yarışı ..

ayrıca onur lastik patlamalarında bu ekip sadece kendi sorumluklarını hemen yerine getirir yani lastiği patlayan ekibe ve partnerine yetişmek için süratle tekeri değiştirerek iç lastiğini takacak aparatlar artı iç lastik ve pompa artı kask şart kask neden şart sürat yapıyoruz ..

evet beyler ben netten çıktım gazanız mübarek olsun 32 km boyunca 5 adet rampada deliler gibi basacağız ölmek var dönmek yok hız bizim derdimiz..saat 07.00 üsküdardan hareket geç kalan dona kalır..