Sezon başlangıcı 30 km durmak yok

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Kudret Kurtcebe

yılgör akıl durgunluğu yaşadım senin mesaj ile ozan mesajı karıştı ozanın mesajını senin mesaj olarak algıladım amma komik bi durum bu ;)evet yarın 08.30 da

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
saat 02.13 ,,saat 22.00 de kafayı koydum şimdi kalktım..... bir saat daha uyurum ,yarın tek takılacağım .....evet 2 eylülde buluşmak üzere.....

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Cumartesi
http://icons-ak.wxug.com/i/c/k/partlycloudy.gifParçalı Bulutlu. Yüksek: 29C. Rüzgar Hızı: 25-35 KM/S. Rüzgar Yönü: KD.

Cumartesi Gecesi
http://icons-ak.wxug.com/i/c/k/nt_clear.gifParçalı Bulutlu. Düşük: 22C. Rüzgar Hızı: 25-40 KM/S. Rüzgar Yönü: KD

cumartesi durum bu pazar belli değil henüz, ısı 29 derece..35 km rüzgar, rüzgar aldı başını gitti...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
erteleme isteyenler varmı yoksa 29 derecenin üstünde olursa varım diyenler kim..................uzun mesafede sıcaklar bunaltıcı olacaktır yılgör sıcaktan şikayetçi ve doğaçta ................

Tepki
80
bisikleti özledim. koşuyorum fakat koşmak beni rahatlatmıyor.üstelik sanıyorum tam olarak antrenman da olmuyor.
katılamazsam mazeretimden dolayıdır.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
barış.................
yılgör.............

bahtiyar.............
erkan..............

ozan..............
doğaç................

ve kubilay.....................
durum nedir..................

Pazar
http://icons-ak.wxug.com/i/c/k/partlycloudy.gifParçalı Bulutlu. Yüksek: 30C. Rüzgar Hızı: 25-30 KM/S. Rüzgar Yönü: KKD.

Pazar Gecesi
http://icons-ak.wxug.com/i/c/k/nt_chancetstorms.gifParçalı Bulutlu. Düşük: 21C. Rüzgar Hızı: 30-40 KM/S. Rüzgar Yönü: KKD. Chance of Precip. 40%.

hitman47

Aktif Üye
Tepki
26
Bence ertelemeyelim çünkü ertelersek bir türlü başlayamayacağız. Eğer gerekirse saati erkene alalım

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
sürüş disiplini..............

07.30 çıkış hekimbaşı...................varış polinez cafe.................durma yok..................
yarım saat mola dönüş aynı yol.....................hekimbaşı başlangıc yerine ilk varan saatine baksın sonra devam etsin ............toplam 64 km toplam rampa sayısı 7 adet dönüşte polinez çıkışı uzun süren rampa ta çavuşbaşına kadar ,çavuşbaşından giriş hep iniş..............çavuşbaşından çıkış sola ve 2 km lik rampa sonra hep iniş..................dönüşte sadece iki yerde oldukça uzun iki adet rampa vardır.........

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Kubilay Özgüç

o.k doğru kim saat 07.00 de üsküdarda olacak 06.00 zor olur uzaktan gelenler var...........07.00 çıkış ve vakit kaybetmeden 07.30 da hekim başına varış erkan ve bahtiyar burayı boşladı iyice sessizleştiler erkan -bahtiyar saat 07.30 da hekim başında olmaları gerekecek saat 06.00 da kalkacağım ve kahvaltı 20 dakika saat 06.20 da evden çıkarım 07.00 de orda olurum...

Erkan Közen

Forum Bağımlısı
Tepki
593
Bisiklet
Cube
ben hazırım 07:30 da ordayım bu arada ben kadroyu değiştim scott aldım bir kaç eksiği var o zamana kadar hazır olurum
bahtiyar bugün geliyor

hitman47

Aktif Üye
Tepki
26
@Erkan Közen

Yeni kadro hayırlı olsun.Ben 7:25 gibi hekimbaşına gelirim.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
kubilay ağbin şart partner şart uzun yollara hazırlık aşamasında bu 2 eylül ,9 eylülde uzun sayılmayan 110 km geliyor esas uzun 160 km ye denk bıçkıdere ve 180 km ye denk şile etabı....sistemi 30 eylül şileye göre ayarladık...25 eylül kısa mesafe yapılır üç turun toplamı 320 km olacak bu da bizi şileye hazırlar...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
hekimbaşı başlangıç bazı olarak ele alınacağından ve durmadan 32 km ye eşdeğer yol ve 5 adet rampa devirileceğinden saat tutacağız, polinez kafeye ilk varan saatine baksın ..değerler ortaya çıkacak ,60 km lik etabı 6,7-10-19 eğimli rampaları 2 saat 10 dakikada almıştım haziran ayı başı ,bu değerime göre 32 km lik yolu bir saat 5 dakikada yutmam gerekecek bu sakatlık dolayısı ile tahminimce bir saat 20 dakika bi sarkma olabilir ..bir saatte alırsam tempo 32 olurki benim çok üstümde ,bir saat 20 dakika olursa 26 tempo çıkar poyraza karşı bu pazar 15 km yi 26.7 tempo ile gittiğime göre galba bu değerlerde kalacağım saat 07.30 hareket 08.50 de polinez kafede olurum eh hiç yoktan iyidir mola yarım saat ve dönüşe 09.20 de geçerim ....dönüşü serbest yapacağız orda pek saat olayı olmayacak çünki yarım saat mola veriyoruz gidiş ve dönüş durmadan yapacak isek tam saat tutulur bıçkıderede ve şilede durma olayları olduğundan sadece bıçkıderede ilk 60 km sert çıkış yapılacağından ve şilede dudulludan ilk 43 km şile benzinciye çıkış sert olacağından gerek bıçkıdere göçbeyli köyü dönüşü ve şile benzinci dönüşü serbest sürüş olacak.......bıçkıderede mola sayısı 2 dir şilede ise 3 tür...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
2 eylül..........................

partnerler..............

1- bahtiyar ve erkan
2- barış ve yılgör..........
3- ozan ve doğaç...........
4- kubilay ve ağbisi............

murat..............??????????????????

saat 07.00 üsküdar vapur iskele önü................
vakit kaybetmeden hemen hareket saat 07.30 da hekimbaşından ekipçe hareket.................

hekimbaşında bekleyecekler...............

bahtiyar ve erkan
kubilay ve ağbisi...........

ilk 32 durma yok...............
dönüş serbest sürüş...................
ilk çıkışta saat tutulacak ............
5 adet rampa ikisi uzun ..................
polinez kafeye ilk varan yarım saat bekleyecek................
dönüş aynı yol.................

yukarda ismini saydığım dostlarım ramazanda dahi çalıştılar millet bayramda eğlendi ekip başıbüyük rampalarını devirdi.............
tüm çalışmaların sonuçlarını bu 2 eylülde göreceğiz geldiğimiz yerleri saymaz isek , 64 km lik bi olay olacak...............bu 64 km lik olayın ilk 32 km si sert olacaktır.............
ısı sabah bizi zorlamayacak rüzgar fazla 25 km ...............saat 07.30 çıkış ve varış. en geç 08.45 olursa şık olur .dönüş 09.05 olursa sıcak başlayacak gerçi mesafe kısadır aynı yerden............ilk çıkışta ne kadar erken varırsak dönüşte o kadar sıcağa kalmayız tabi benim gibi erenköyden gelenler bi 10 km dönüş yapacak ..............

(link)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
bizim ekip hariç aşağıya bakınca 281 üye var burda konuyu takip etmiş..........bu topikde reyting alıyor..

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Pazar
(link)Parçalı Bulutlu. Yüksek: 30C. Rüzgar Hızı: 25-40 KM/S. Rüzgar Yönü: KD.

Pazar Gecesi
(link)Parçalı Bulutlu. Düşük: 23C. Rüzgar Hızı: 30-40 KM/S. Rüzgar Yönü: KD.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
günaydın ekip.......................
evet saat 07.00 de üsküdarda olmak zor olacak ama mecburuz bütün eylül ayı gene sıcak gececek ekimde saatleri bir saat ileriye alırız ....yukardaki tahmin çıkacak gibi 30 derece sabah rüzgar 25 km den sonra 40 km ye çıkıyorki bu bayağı bi rüzgar demektir...kuzey doğu giderken bazı yerlerde yandan bazı yerlerde önden vuracak..iç lastik artı pompa şart evet kask gerekli çünki son derece dik ve inişli yerler var ,,,,,çalışmalarımızın semeresini göreceğiz..............evet şafak 3 tür............

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
evet ozanın bugünki 90 km de 35 tempoyu yakalaması doğaç ile şunu gösterir bu ekip 2 ay daha çalışsın valla kartepe 1300 rakımı topa tutarız şile bıçkıdere bize vız gelir....senede bi kez kartepe rube yapılacak 2012 ekim ayında ve sonra 2013 nisanda.............evet bu polinez bizden korksun .....................

bahtiyar közen

Forum Bağımlısı
Tepki
663
İsim
Bahtiyar Közen
Bisiklet
Mosso
inşallah hava serin ve güzel olur kudret abi pazar günü görüşürüz