Sezon başlangıcı 30 km durmak yok

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
evet güzel ayna kola bak iki yaprak var rampada zorlar seni arka ruble ufak operasyon gerektiriyor büyük ruble ve hafif olanlar seni rampada uçurur ayrıca 3 yaprak lazım cyclo cross ta o tarzlara bakmak lazım bisikleti aldıktan sonra operasyon yapma..3 yapraklı ve rublesi büyük olan ve ağırlığı 10 kilo olan sana bi adet 28 cyclo cross lazım evet speyşıl izzet iyi marka aynı zamanda scott ve kenan amca ben öyle diyorum cannondale 'e ,,,,,,,,,

Scudo

Ozan Güner

Forum Bağımlısı
Tepki
379
Bisiklet
Diğer
aynakol 3 lü mü olacak diyorsun abi ? Cyclo cross modellerde 3 lü göremedim ben daha da

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
ozan...bisikletinin lastiği max hava 65 ise 60 bas neme lazım 5 eksik uygula..........benim 80 ben 75 basıyorum

Ozan Güner

Forum Bağımlısı
Tepki
379
Bisiklet
Diğer
@Kudret Kurtcebe
Yok abi benimkide 80 alıştıkça arttırıcam.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Ozan Güner

ön ayna kol ruble değil arkaya ruble denir arka ruble 9 diş olacak ve büyük ruble ve hafif ayna kol öndekine denir orda 3 adet dişler var onlara yaprak denir...3 yaprak olacak ayna kol bakacağız araştıracağız sirkecinin altını üstüne getireceğiz hemen karar vermeyeceğiz ayrıca kesinlikle disk fren olmayacak v- break zati olmaz cyclo cross ta ,bu bisiklet yol bisikleti gibi değil sert araziye giriyor.

Ozan Güner

Forum Bağımlısı
Tepki
379
Bisiklet
Diğer
@Kudret Kurtcebe

İstanbul' a erdoğanlar şube mi açtı ankaradaydı ?

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Ozan Güner

maxxis zenithler gibi evet onlarda 80 hava idi ben 75 basıyordum ama artık 26 dan çıktık..

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Ozan Güner

evet şube var avrupa yakada bakarızda esas aslı sirkecide o scott satıyordu..

Ozan Güner

Forum Bağımlısı
Tepki
379
Bisiklet
Diğer
Tamam abi ben bi akşam konuşayım paranın elime geçiş tarihini bi kesinleştirebilirsem kesinleştireyim, senle bakalım beraber bütçeye ve konsepte en uygun bisikleti alırız.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
25 ağustos hazırlık antremanı..2 eylüle ,toplam 80 km ..............

1- kudret
2- ozan
3- doğaç
4- barış
5- yılgör.........
6- kubilay..

saat 08.00 de bostancı............

hitman47

Aktif Üye
Tepki
26
@Kudret Kurtcebe

kudret abi beni de yaz kesin gelmek istiyorum grupla sürmek daha zevkli

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
26 ağustos 42 km lik beşiktaş sarıyer etabı yapmak isterseniz yaparız 25 inden pek fazla yorulacağımızı zannetmiyorum böylelikle iki gün toplamı 80 artı 42 olur böylelikle polinez kısa kolaylaşır....

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
evet 2 eylül için kesin konuşmalar ve kesin cevaplar ve düşünceler nedir.............
hava sıcak olursa kimler şikayet edecek bu turda şikayet olursa konsantrasyon bozulur ,,,,,,,,,,,,,,,,,,
bahtiyar nerdesin trabzondan geldinmi gene boşladın bu sefer çok boşladın sen bu işi bırakırsan ben burda topik açmam bilesin............evet erkan sen hazırmısın 2 eylüle ..................
evet diğer dostlar çalışmalar yaptılar kendilerini yeterli görüyorlarmı..............doğaç kask şart bu turda kask olmaz ise kağıt imzalatacağım sana.............grub performans anlayışta ise dünyanın hiç bi yerinde sürat yapan ve kask takmayan kişi olmaz bu konuda bana dönmedin başına her an bi şey gelebilir kafan betona 404 gibi yapışır mehmet ergenenin kaza yaptığı yerde olursa bu iş orda yaşamın son bulur benden söylemesi.bu konuda asla sorumluluk kabul etmem, biz burda ciddi iş yapıyoruz ve kask takmıyanları,aslında asla almamam gerekir, 50-60 bazen 70 leri görüyor millet inerken kafada kask olmaz ise ne olur bu konuyu iyi irdele..............evet barış yılgör ile iyi partner durumda doğaç tek kaldığını zannetmesin barış ve yılgörü yakalayamaz ise kendi temposunu korusun bahtiyar ve erkan partner murat tek basar onla partneriz..........kubilay bizi yakalayacak beni ve muratı..ozan artık bilemem ne yapar............

Ozan Güner

Forum Bağımlısı
Tepki
379
Bisiklet
Diğer
Abi ben yarınki 42km lik tura gelmeyeyim zaten bugün 90 yaptık hemen arkasından 42 yapıp zorlamaya gerek yok düz yol her zaman yapılır zaten size kolay gelsin, onun dışında 2 eylülde söz verdiğim gibi (üniversite olayları olmaz ise ) orda olacağım zaten bu yaptığımız tur polinez den daha uzun bi turdu rahat bir şekilde alacağım diye düşünüyorum.

yılgör

Üye
Tepki
64
Bisiklet
Specialized
2 eylül kaçmaz
araba trafiği kalabalık olur mu acaba
gidiş ve dönüş aynı yoldan mı olucak
yarın görüşmek üzere.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@yılgör

gidiş ve dönüş aynı yol malesef kısada öyle uzunda ise farklı tam ring uzun 9 eylül 110 km ....yılgör yukardaki mesajda gelmeyeceğim diyorsun altta ise gelmek için evet demişsin hangisi...........

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
yarın saat 08.30 da ben üsküdarda olacağım vapur iskelesinin biraz ilersinde motor iskele var,kimse gelmez ise sorun değil tek bi basma olayı olacak 22 km düz yol dönüşte aynı toplam 42 km saat tutacağım..........

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
2 eylül.................

partnerler..................

erkan-bahtiyar........
barış-yılgör..............
ozan-doğaç.............
murat -kudret.-kubilay.............

kubilay dönüşte tempoyu kaçırırsa diğer partnerlere yazılabilir..................
yapılan tüm antremanlar şunu göstermiştirki artık ekip hazırdır,gidişte 32 km durmadan gideceğiz ve polinezde en çok yarım saat bekleme olacak ilk varan yarım saat bekleyecek ve tempoya geçecek kim önce varırsa o vardığı saate baksın ve yarım saat sonra aynı yoldan dönmeye başlasın fazla beklemeyeceğiz ..saat 08.00 de üsküdarda oluyoruz vapur iskelede saat 09.00 da hekimbaşına gidiyoruz ama laylom lom hız yok saat tam 09.00 da hekimbaşından erkanı ve bahtiyarı alarak start yapıyoruz polinez cafe en son durak haritayı iyice inceleme durumu sahada kafa karışır farklı yerlere girilirse vakit kaybı olur..5 adet rampada durma yoktur bu rampalardan ikisi uzundur çeçenistan caddede kısa ama dik bi rampa vardır asla yolu şaşırmayın yalnışlıkla çekmeköye gitmeyin bir yol ayrımına ulaşacaksınız çeçenistan caddeden sonra direk cumhuriyet caddeden çavuşbaşına...
evet son bir hafta hadi hayırlısı sezon başladı............