Seyrantepe

Scudo

gok

Forum Bağımlısı
Tepki
323
Mesaj geç de olsa belki duyan varsa sanayi mahallesindeyim.Sanayi mahallesi-sarıyer gidiş-dönüş anayol çatal yol ayrımlarında trafikten zorlanıyorum alternatif yol varmı?Çok riskli.

haceli yılmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
467
Bisiklet
Sedona
@gok

selamlar dostum bende sanayi mahallesindeyim ama malesef yapacak bişey yok yol konusunda sadece tedbirli geç gece cıkıyorsan aydınlartmasız ve dikkat cekiçi şeyleri unutma derim.buarada devamlı gece turumuz var salı ve perşembe hafta sonlarıda var.bize katıla bilirsin...

Eren Y

Üye
Tepki
1
cumartesi bisikletim çalındı çalınmasaydı tur'a çıkardık yeni bisiklet ilk sınavların sonucuna göre alıncak o zaman inşallah çıkarız :)

gok

Forum Bağımlısı
Tepki
323
Buluşmaların hangi güzergahlarda yapıldığı,saat kaçta oluyor?.Salı ve perşembe için ve hafta sonları.Gece turları şimdilik benim için pek uygun olmayabilir.Kask,ışıldak olsada İstanbul'da yeni sayılırım:D.Açıkcası anayol başbelası.Eren Y., sınavların iyi geçerse yeni bisikletini seçebiliriz.

Eren Y

Üye
Tepki
1
Teşekkürler ilk sınavlar bittiği an haber vericem şimdiden sabırsızlanıyorum :)

Tepki
0
selamlar kağıthanede oturuyorum bende bir organizasyon yapalım derim abi sürekli kullandığın güzargah neresi acaba.

haceli yılmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
467
Bisiklet
Sedona
@yalçın eser

selamlar yalcın salı ve her perşembe tur oluyor ama genelde feys üzerinden haberleşiyoruz feysi eklersen benim eğer tur ve güzergahlar hakkında bilgi alırsın.adım soyadımı yaz sarı mayo olsa gerek feystede ekle haberleşiriz meraklanma sen hatta bu pazarda tur olacak bilgin olsun

• Beğen
Tepkiler: yalçın eser

haceli yılmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
467
Bisiklet
Sedona
bayadır siteye girmiyordumm..konuyu hortlatmak istedimm..leventten baya bir katılım var sanırsamm..

Remzi YOL

Üye
Tepki
31
Bisiklet
Kron
ben de sanayi mahallesinde oturuyorum.
Ramazandan sonra size katılabilirim

haceli yılmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
467
Bisiklet
Sedona
istersen yarın iftardan sahura turumuz var sabah dönüşlü ciftalana gidicez katıla bilirsinn...

• Beğen
Tepkiler: Remzi YOL
Tepki
2
Bisiklet
Ümit
Ayazağa'dan selamlar. Düzenlediğiniz turlara seve seve katılmak isterim. İyi geceler :)

• Beğen
Tepkiler: Remzi YOL
Tepki
0
Bisiklet
Kron
Herkese merhaba. Ben de ortabayırda oturuyorum. Bisikletimi 15 gün içerisinde alacağım. Düzenlediğiniz turlara katılmak isterim. Hangi sayfadan organize oluyorsunuz?

Mehmet B

Üye
Tepki
8
Bisiklet
Diğer
Ağustos sonuna kadar seyrantepe son duraktayım eylülden sonra maslakdan devam ediyorum turlara katılmak isterim

Recepcal

Üye
Tepki
4
Bisiklet
Salcano
Sanayi mahallesinde oturuyorum.. Pazar günü turlamayı düşünüyorum bi plan varsa katılmak isterim..