Seydişehir veya yakınındaki bisiklet severlere duyurulur.

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında m/yalcin tarafından paylaşıldı.

 1. m/yalcin

  m/yalcin Aktif Üye

  Kayıt:
  19 Mart 2015
  Mesajlar:
  153
  Beğeniler:
  136
  Şehir:
  MUĞLA
  Adı:
  YALÇIN
  Bisiklet:
  Salcano
  Seviye:
  DOĞA YÜRÜYÜŞÜ VE BİSİKLET TURUNA DAVET[​IMG]
  DOĞA YÜRÜYÜŞÜ VE BİSİKLET TURUNA DAVET
  Seydişehir Belediyesi’nden Bisiklet Turu ve Küpe Çukuru Doğa Yürüyüşüne Davet
  Seydişehir Belediye Başkanlığı tarafından 30-31 Mayıs tarihlerinde “Sağlıklı Yaşam” projesiyle bisiklet turu ve dağ yürüyüşü etkinliği düzenleniyor. Küpe Çukuru’na yapılacak doğa yürüyüşünün yanı sıra bisiklet tutkunları içinde bir fırsat olacak.
  30 MAYIS KUĞULU PARK’A BİSİKLET TURU
  Cumartesi günü Seydişehir Belediyesi önünde saat 09.00 toplanan gurup saat 09.30’ da bisikletlerle Kuğulu Park mesire alanına hareket edecek.
  Kuğulu Park Mesire Alanında Sağlıklı Yaşam ve Bisiklet turuna katılan sporculara Seydişehir Belediyesi tarafından çay ve poğaça ikramı yapılacak. Gurup tekrar Belediye binası önüne geri dönüş yapacak katılımcılar arasından kura ile belirlenecek 10 şanslı kişiye bisiklet hediye edilecek.
  31 MAYIS PAZAR KÜPE ÇUKURU’NA TIRMANIŞ
  31 Mayıs Pazar günü Saat: 07.00’de Seydişehir Belediyesi önünde toplanan doğaseverler otobüslerle Taraşçı Barajına giderek oradan Küpe Çukuruna tırmanış gerçekleştirecek. Küpe çukurunda yenilen öğle yemeğinin ardından doğaseverler tekrar geri dönüş yapacaklar. Bu muhteşem doğa seyahatine doğayı ve sporu seven herkes davetli.
  [​IMG]