SEVGİLİLER GÜNÜ ''2.si Yarı Fiyatına'' Kampanyası

parmakizi

Daimi Üye
Tepki
103
Trekten alacağınız 2. bisiklet yarı fiyatına. Sevgililer günü dolayısıyla 5-15 Şubat tarihleri arası..

Scudo

VolkanÖzcan

Forum Demirbaşı
Tepki
414
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Biraz muğlakta kalmış, ben çocuk bisikleti alıp, trek 9.8'i yarı fiyatına edinebilecek miyim? Ayrıca geçtiğimiz ayda tam 3 trek aldık. İnsan kampanya yapıcaz demez mi ya :D

Ali AKTAŞ

Forum Bağımlısı
Tepki
993
biraz daha net bilgiler verirseniz seviniriz. Alt fiyat vb durumlar var mı ?

legendkc

Üye
Tepki
0
merhabalar.
Bu kampanya ile trek almayı düşünen arkadaş olursa ben ortak olmak isterim.beraber indirimden faydalanırız.Gerçekten kaçırılmıyacak güzel kampanya hazırlayanlara teşekkürler umarım bu tarz kampanyalar son olmaz.

ZekiAlper

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Antalya Downhill Özel Antrenör
Bisiklet
Specialized
@legendkc

Keşke bisikleti birazda bayanlar kullanmak için alsalar.. nedense hep erkek işi gibi görülüyor:(
Umarım bu tür kampayalar hep olur:)

barisd

Üye
Tepki
2
Bu kampanyadan bisiklet alma şansını yakalayanlardanım, direk Ortaköy'deki Bahar Bisikletten aldım bisikletimi. Oradaki Sami ve Barış çok yardımcı oldular, çok güzel bir mağaza ve çalışanları da çok iyi çocuklar. Trek'imi onlardan aldığım için bisikletime ömür boyu ücretsiz bakım garantisi ve dükkandan alacağım ürünler için %20 indirim verdiler, daha ne isterim :)

Şimdi (henüz teslim almadığım) bisikletim için bazı ufak tefek ama gerenkli aksesuarları tamamlama zamanı geldi, ilk aklıma gelenker SPD pedal ve Shimano ayakkabı. Bu aşağıdakiler uygun gibi ama başka fikir ve önerilere de açığım.

(link)

(link)