Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sevgili bisiklet severler iş arıyorum. Kulağınız delik olsun sağolun

Konu, 'Ege Bölgesi' kısmında mustafa tecimen tarafından paylaşıldı.

1. mustafa tecimen

mustafa tecimen Üye

Seviye:
    Arkadaşlar merhaba. Umarım hepiniz iyisinizdir.

Ben yaklaşık 3 yıldır bu camianın içindeyim. Çok güzel turlara katıldık gezilere katıldık çok sağlam dostluklar kurduk.

Arkadaşlar Haziran ayından beri işsizim ve iş arıyorum. Bu durumda maddi ihtiyacım olduğu için çok sevdiğim SEDONA BORLA bisikletimi sattım. Ama tabi nereye kadar idare edecek.

Arkadaşlar çok acil iş bulmam lazım yoksa kredi kartı borcu yüzünden eve 1 ay içinde haciz gelecek. Etrafınızda eleman arayan kişiler varsa lütfen yardımcı olunuz.

Şirinyer / İZMİR DE OTURUYORUM

SAYGILAR

2. no_education

no_education Kıdemli Üye

Seviye:
    Umarım en kısa zamanda güzel bir iş bulursunuz. İzmirli arkadaşlar mutlaka yardımcı olacaklardır. İşsizlik parasızlık gerçekten zor

3. mustafa tecimen

mustafa tecimen Üye

Seviye:
    Umarım en kısa zamanda iş bulabiliriz. Teşekkür ederim no_education

4. Niyazi ALTUN

Niyazi ALTUN Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    merhaba kardeşim iş arıyorum demişsin ama kısaca kendini bir tanıtsan hangi vasıflara sahipsin ona göre sana iş ilanlarını yönlendirelim istersen.
    Yaş -tahsil -meslek vb kısa cv tarzında kendini anlatırsan daha hızlı bir şekilde ve mantıklı bir şekilde yardımcı olabiliriz..

5. mustafa tecimen

mustafa tecimen Üye

Seviye:
    Slm Niyazi kardeşim,

Çok doğru söylüyorsun ben düşünemedim. Hızlı bir şekilde yazdım.

Ben 26 yaşındayım IKEA Mobilya mağazasında 5 yıl satış ve lojistik departmanlarında görev aldım.

IKEA mobilya ve ev dekorasyon mağazasında ilk başta müşteri memnuniyetini sağlamak en net görevimizdir. IKEA mağazasına ilk başta lojistik bölümünde part-time olarak çalışmaya başladım. Görevim : Mağaza için dolumu sağlamak, Ürünlerin sayımını gerçekleştirmek ve ürünlerin konsept kuralları neticesinde yerlerini doğru ve düzgün bir şekilde dolumunu sağlamak. Bunun yanında yoğun olmadığımız zamanlarda satışa destek vermek. İşi güzel ve doğru yaptığım için beni lojistik departmanı grup lideri full-time almıştır. Lojistik bölümünde 1,5 yıl full-time olarak tüm pozisyonlarda görev aldıktan sonra mağaza içi oryantasyon sebebi ile beni satış departmanına almışdır. İşimin açıklaması mağaza içinde çalışmış olduğum ( Yatak odası, Tekstil, gardrop ve mobilya ) departmanlardaki ürün sunum esaslarını dikkat ederek ürünlerin satışlarını arttırmak. Bunların yanında Ürünlerin temizliği, düzeni ve teşhirlerin sağlam olması. Teşhiri zarar görmüş bir mobilyayı sergilemek tamamen müşteri gözünde güvensizliğe yol açtığı için yenisini kurup yerine koymak. Ürünlerin nakliye sevkiyatını takip etmek, Ürünlerin dolumunu takip etmek, Eksiksiz ve hasarsız olarak yerlerine konulmasını takip etmek görevlerimizin en başında. IKEA mağazasında LOJİSTİK 1.5 yıl ve SATIŞ bölümünde 3.5 yıl çalıştım.

Sertifika Bilgileri: » İş Güvenliği - (Personel Emniyeti ve Sosyal Sorumluluk Sertifikası)
    MAPA MOBİLYA ve EV DEKORASYON MAĞAZASI ( IKEA ) - 25.06.2006
    İŞ yerinde hem kendimizin hem ise müşterilerin güvenliğini sağlamak. İşyerinde uyulması gerkn kurallar

» Satış eğitim sertifikası
    Tem Yönetim Geliştirme - 21.08.2008
    Satışta fark yaratmak. Ürünlerin satışlarını arttırmak. Müşteriyi anlamak ve doğru yönlendirmek.,

Ortaöğretim mezunuyum.

6. mustafa tecimen

mustafa tecimen Üye

Seviye:
    sağol kardeşim

7. Bedreddin

Bedreddin Aktif Üye

Seviye:
    İzmir'de part-time Rodi'ye girmişti bir arkadaşım geçen ay. Hem de hiç deneyimi yoktu. Alan farklı da olsa deneyiminiz var, bir başvurun derim giyim şirketlerine. Hiç olmamasından part-time olması iyidir.

8. Niyazi ALTUN

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    bir başvur derim yada telefon aç istersen kardeşim..
    http://www.kariyer.net/ilan/Pehliva...ketler+Grubu%2DRaf+Tanzim+Eleman%FD%2D%DDzmir

Raf Tanzim Elemanı (Ref: 008reyon)

Pehlivanoğlu Şirketler Grubu

İlan Tarihi: 23.08.2010

Şehir/Ülke: İzmir

Personel Sayısı: 1

Genel Nitelikler:
    EN AZ LİSE MEZUNU

GEREKTİĞİNDE İKAMET DEĞİŞTİREBİLECEK

İNSAN İLİŞKİLERİ KUVVETLİ

25 YAŞINI AŞMAMIŞ

ASKERLİĞİNİ TAMAMLAMIŞ

İş Tanımı:
    MÜŞTERİ İLİŞKİLERİNDE ÖZENLİ OLMAK

MAĞAZA YÖNETİCİSİNİN TALİMATLARINA UYGUN OLARAK SORUMLULUK ALANININ GEREKTİRDİĞİ İŞLEMLERİ YERİNE GETİRMEK

9. mustafa tecimen

mustafa tecimen Üye

Seviye:

Başvurdum bakalım bir sonuç çıkacakmı.

10. Niyazi ALTUN

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:

inşallah hayırlısı diyelim.. kardeşim yok ki izmirde tanıdıklar istanbulda olsan bulunur iş ama izmirde birilerinin referansı ile daha kolay olur diyorum:-((

İzmir'de ki bisiklet sever arkadaşların duyarlılıklarını bekliyoruz..Etrafa haber verir misiniz yada büyüklerinize konuyu açmanızı rica ediyorum bi abiniz ve kardeşiniz olaraktan.
    Sevgi ve saygılarımla..

11. observer

observer Bisikletkolik

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    bu gün bizim posta kutusunda buldum 500 euro ama fotokopiymiş ön sayfa da :D arka sayfada yeni iş fırsatına açıkmısınız?
    haftada 500 euro kazanabileceğinizi düşünebiliyor musunuz?
    sağlıklı bir hayat kaliteli bir yaşam tarzı hayallerinizi gerçeklerşitme fırsatı ...
    bu fırsatları gerçekleştirme konusunda kararlıysanız

ecz.sibel kütük

hemen bu gün arayın

damla özdemir . 0312 229 03 43 . 0533 634 38 88

yazıyor bilgine ne iştir bilmiyorum ama ayda 4 milyar

12. no_education

no_education Kıdemli Üye

Seviye:
    Muhtemelen Herbalife tarzı birşeylerdir:) Para kazanılmaz demiyorum bu işlerden ama çoğunlukla umut tacirliğinden öteye gitmiyor bu işler. Yılmaz Erdoğan'ın bir filmi var hatta geçen sene çektiği adını hatırlayamadım şu anda bu tarz işleri anlatan bir film tavsiye ederim izlemenizi :)

13. mustafa tecimen

mustafa tecimen Üye

Seviye:
    Ben 2 sene önce AMWAY de çalıştım. Ürün satmaya çalışıyorum satmak istediğim kişide kesin bir şey satıyor avon olsun herbilefe olsun :D Tereciye tere satmaya benziyor bıraktım bende.