Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sevdiğim ve sevdiğiniz detaylar ( bisikletle alakalı olmayadabilir )

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında mariokaldato tarafından paylaşıldı.

1. mariokaldato

mariokaldato Özlem, Yün don ve epılpay

Adı:
    Raşit Cumhur Çakın
    Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Merhaba dostlar Nasılsınız ? Umarım herşey yolundadır...
    Eskiden Leman dergisinde "detaylar " adında çok severek okuduğum bir bölüm vardı. Ben bunu bizde yazarak paylaşabilir , diğer insanların yüzünde gülücüklere yada "_has....tr laaa bende aynen aynen :D " tepkileri oluşturarak ortak paydalarımızı keşfedebiliriz diye düşündüm. Katılımlarınızı bekliyorum ve siftah ile başlıyorum :

1.Bi şekilde evden çıkarken apartman korkuluklarına kitlediğim mtb min orada olduğunu görmekten çok memnun oluyorum...
    2.Çocukluğuma yada gencliğime dair ( hala gencim öhöm öhööö ) anılarımı hatırladığımda hafiften bir sırıtma yaşıyorum.
    3.Çay demlerken ( hastasıyım çayın , yanında çekirdek yada cips on numara gider ) kaynak suyu kuru çayın üstüne dökerken yüzüme gelen çay kokulu buharı çok seviyorum.
    4.Yaşamımın her hangi bir evresinde sevdiğim bir şarkıyı bir şekilde bir yerlerde tekrar duyunca tekrar o döneme şakkadanak sanki zaman makinasına binmiş gibi gitmeyi seviyorum...
    5.Bir otobüs durağında beklerken milletin matematiksek hesaplarla aynı yere yığılarak gelen otobüse önce binme planı yaptığı anda şöförün tam yeri ayarlamayıp lönk diye önümde durup kapının açıldığı anda ilk binen ben olduğumda çok mutlu oluyorum.
    6.Dolmuşa bindiğimde yada herhangi bişey satın alırken cebimde tam o para çıkışmadığında ( "_50 kuruşum çıkışmadı abi...canın sağolsun bilader helali hoş olsun _!" ) adamın babacan davranmasına çok memnun oluyorum.
    7.Bisikletime binip ilk pedala bastığımda yüzüme vuran rüzgarı çok seviyorum.
    8.Yazın evime doğru giderken mahalle aralarında burnuma vuran biber kızartması kokuları eşliğinde cuzzzzzzzzz cazzzzzz hşşşşşşşşşş ( sublminal mesaj denemesi yaptım eheheh :D ) seslerini çok seviyorum.
    9.Kargodan çok arzuladığım , satın aldığım bir ürünün teslimat sürecinde cep telefonuma gelen kargo teslim mesajını aldığımda ve sonrasında paket elime ulaştığında paketi kibarca açmak yerine hayvan gibi parçalayarak açmayı çok seviyorum.
    10.Çayıma püsküyüt ( keyfinize göre "bisküi"," piskuvit","bisküvü","büsküyüt" diyebilirsiniz)
    bandığımda eriyerek dağılması ile dökülmeden parçalanmadan ağzıma ulaşabilmesi konusunda ince zamanlama denemeleri yapmayı seviyorum....

vesaire vesaire eklemeler yaparsanız üşenmeden okur ve memnun olurum

Yusuf_AZE ve THE DAME bunu beğendi.
  2. THE DAME

THE DAME Üye

Adı:
    Taha
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Çok iyi düşünmüşsünüz,takipteyim.Bu arada ben de ekleme yapayım;Elimde olmadan hızla bir çukura veya tümseğe girdikten sonra kesin patlamıştır diye düşündüğüm lastiğin sapasağlam döndüğünü görünce derin bir oh çekip mutluluktan kahkaha atıyorum

mariokaldato bunu beğendi.
  3. mariokaldato

mariokaldato Özlem, Yün don ve epılpay

Adı:
    Raşit Cumhur Çakın
    Bisiklet:
    Merida
    Seviye: