set montajı kaça yaptırılır? ??

avanak_abdi

Forum Bağımlısı
Tepki
324
Bisiklet
Specialized
@Mert C.

güzel kadro ama xt fazla yine de ;)

Scudo

Mert C.

Forum Bağımlısı
Tepki
410
Bisiklet
Salcano
@Cemali Avcı

astro için diyorsun sanırım :)
defalarca farklı sete geçiş yapmakla uğraşmak gibi bir niyetim yok, acera bana fazlasıyla yetiyor aslında :D ama değiştirmişken bir daha değiştirmek gerekmeyecek parçalarla değiştirmeyi düşünüyorum :D
9'lu sistem olarak geçeceğimden şimdikilerle uyumlu olacak zaten, arka xt ön acera şeklinde aylarca kullanabilirim :D ritchey wcs alüminyum gidon-sele borusu- gidon boğazı vs. düşünüyorum

kadromdan memnunum ama en son bütün parçalar boşa çıkınca assos kadro alıp astro'yu tekrar toplayabilirim belki.

avanak_abdi

Forum Bağımlısı
Tepki
324
Bisiklet
Specialized
@Mert C.
bence 9lu deoreye parça parça geçmen daha mantıklı. fazlasıyla da yeterli olacaktır.

Mert C.

Forum Bağımlısı
Tepki
410
Bisiklet
Salcano
@Cemali Avcı

deore ile xt arasında çok aşırı bir fiyat farkı yok, en azından karşılayamayacağım bir fark yok. ancak performans konusunda çok ayrı seviyedeler...
ben yeterli olanla yetinemiyorum, öyle olsa şimdiki bisikletim bile yeterli geliyor, değişim yapmazdım. xtr'yi toplayamayacağıma eminim sadece... bu yüzden xt'ye geçeceğim.
parçaları yurtdışından alacağımdan türkiye'nin kazık fiyatları pek etkilemeyecek, tek sorunum kargo ücretleri ama deore de alsam aynı kargo masrafı olacak. hatta bu durum aradaki fiyat farkını daha da azaltıyor tüm masrafları(kargo-kurulum) hesaplayınca.

astro'ma yakışır xt ve ritchey wcs :)

avanak_abdi

Forum Bağımlısı
Tepki
324
Bisiklet
Specialized
@Mert C.
lastikleri nerden aldın? bir de hangi siteden almayı planlıyorsun? ben de göz atayım.

bcn17

Aktif Üye
Tepki
25
Bisiklet
Sedona
Ben SLX set topladım. Bir kısmını bi yerden bir kısmını biyerden toplayinca iyi denk geldi. Avronun artışı kötü vurdu.

burhanozer

Forum Demirbaşı
Tepki
85
Kardesim kendin toplamaya basla aynakol ve rubleyi adama taktir hem montaji ogrenirsin zor olmadigini hemde biraz daha ekonomik olur

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: ProfessionaL