Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Serbest Dalış

Konu, 'Outdoor' kısmında Mehmet Arikok tarafından paylaşıldı.

1. Mehmet Arikok

Mehmet Arikok Yeni Üye

Seviye:
    Herkese merhaba,
    Aslinda bu tip tanışma mesajlari konunun coşkusunu azaltıyor ama ne yapalım. Serbest Dalış bir çok deniz severin ve tabii ki benim de bağımlısı olduğum bir tutku. Her ne kadar ülkemizde federe spor olarak biraz ihmal ediliyor olsa da Bodrum'da ufak bir grup olarak aktif antreman ve diğer etkinlikleri devam ettirmeye çalışıyoruz.

Forumda eğer serbest dalışla ilgilenen, derinlik tutkusu olan ve bilinçli bir sekilde bu sporu devam ettirmek isteyen arkadaslar varsa, aramızda görmekten çok mutlu oluruz. Senenin 12 ayı havanın müsaade ettiği sürece hepinizi bekliyoruz. Herkese iyi dalışlar.
    mehmet

Not: aşağıdaki linkte geçtiğimiz sezondan bir kaç fotograf bulabilirsiniz.
    http://www.flickr.com/photos/63575041@N05/

2. Yusuf Z. Şipal

Yusuf Z. Şipal Onursal Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Selam sevgili Mehmet hoşgeldin. Demek bisikletle de ilgileniyorsun, spearfishing camiasından olup da seni tanımayan yoktur sanırım. Burada gördüğüme sevindim, zaman zaman sizin meralara geliyoruz ama senin dalışından önce gelelim diye dua ediyoruz :) zira sonrasında pek birşey kalmıyor:) Şaka tabii, tekrar hoşgeldin, Saygılar, sevgiler

3. Mehmet Arikok

Mehmet Arikok Yeni Üye

Seviye:
    Yusuf merhaba,
    İltifatların için çok teşekkürler, mahçup ediyorsun.
    Bisiklet tutkusu geçtiğimiz kış bir anda ateşlendi! Derin dalışlarda laktik asit birikmesine bağlı sorunlar yasıyordum ve buna uygun antreman ararken bir anda bisiklet coşkusu parladı. :) iyiki de olmuş.

Geçtiğimiz sezon ağırlık olarak %90 serbest dalış %10 balık avı oldu ama sanırım hep ben sizden sonra meralara giriyordum :) bu civara gelirseniz haber verin en azından sohbet etmiş oluruz.