Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Seneye Sarp Etabi

Konu, 'İstanbul Anadolu' kısmında edıms tarafından paylaşıldı.

1. edıms

edıms Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    SENEYE EN AZ 3 EN FAZLA 5 PROFOSYONEL BİS LERLE 1.300 KM KARADENİZ ETABI YAPMAYI DÜŞÜNÜYORUM.FİKİRLERİ OLANLAR.:Skull-175

2. tayfur

tayfur Onursal Üye

Seviye:
    BİS nedir, bisiklete binerek hayatını kazanan (profesyonel) Türkiyede kaç kişi var, 5 tanesini birden nasıl bir araya getireceksiniz?

kaç gün sürecek?
    nasıl bir yük taşıyacaksınız?
    nasıl konaklayacaksınız?
    peşinizden araç takip edecek mi?

edıms bunu beğendi.
  3. edıms

edıms Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    (bİs )bİsİkletcİler.bu Sorulari Beraber Yanitlamak İÇİn Gurup OlucaĞiz.kendİm AmaÇladiĞim Bİr Durumdu Bu Ama Bazi Nedenlerden Dolayi Olmadi.kendİm Pİlanlarim Kendİ Sİstemİmde ÇaliŞir Ama Gurup Olursak Herkezİn Fİkİrlerİ Olmali.

4. Tolga Gürgün

Tolga Gürgün Onursal Üye

Seviye:
    Edıms Selam ,

İstanbul'dan sabah saat 5:00 de çıkın . Gökyüzü larcivertken . Ufak ufak günde ortalama 130 km yapın konaklama yerlerini önceden ayarlayıp yerlerinizi ayırtın . Zaten uzun yol yorgun olacağınız için güvenli bir benzincide bile kıvrılabilirsiniz .Uyuyacağınız yere göre günlük km yi uzatıp yada kısa tutabilirsiniz . Kaldığınız yerlerde yöresel yemekleri mutlaka tadın ve bol foto çekin . Yük ise hiç taşımayın sadece belinize şöyle kişisel eşyalarınız ve 1-2 tişört , şort alın . Güneş kremini ihmal etmeyin . Bu tur için ayıracak 10 gün vaktiniz varsa hemen gidin seneye beklemeyin . Tavsiyem 5 kişi değil en fazla 3 kişi olmanızdır . Malum uzun yol mırın ,kırın, yok orda değil burda kalalım vs vs , olacaktır .

Bekliyoruz gelişmeleri .
    Şimdiden tebrikler diyelim .
    Tolga Gürgün