Sen ne ayaksın? (Kullandığın piskelete göre kişilik testi)

Scudo

erendiz çetiner

Forum Bağımlısı
Tepki
1.074
Bisiklet
Corratec
Abi 30 yıllık baliciyim , böyle kafa görmedim helal olsun saygılar... :koptum:

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Ulaş Çavuşoğlu
oklahoma papaz rahip desem çok ayıp kaçardı :D

@erendiz çetiner
:D eyvallah ben her sabah aç karına b.i.m den tarihi geçmiş çakma danotte meyveli yoğurt alıp yiyorum bu kafa onun eseri :d

mariokaldato

Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@İhsnn_zyvl
o nedir inan bi fikrm yok cidden

İhsnn_zyvl

Forum Demirbaşı
Tepki
207
İsim
İhsan
Bisiklet
Salcano
Bu arada ben de bimden supangleli pudink (k ile:D) alıp yiyorum tarihi geçmiş çakma danette kadar olmasa da iyi kafa yapıyo

@mariokaldato
Yol bisikleti görünümünde ama kalın teker açıları daha az agresif hafif arazi toprak yola girebilmek için üretilmiş piskeletler oluyo :D

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato

mariokaldato

Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur

Ulaş Çavuşoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
936
İsim
Ulaş
Bisiklet
Mosso
@İhsnn_zyvl cyclecross lara bi türlü ısınamadım ula mtb isen mtb liğini bil dal parkura dağa bayıra yolsan uç asfaltta çok gereksiz bi bisiklet türü benim gözümde ne yol piskileti gibi hızlanıyo nede mtb gibi parkur yapıyo ... :kötü:

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato

mariokaldato

Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Ulaş Çavuşoğlu
lütfen önyargılı olmayalım önce kullanalım sonra kıl olalım :D

• Beğen
Tepkiler: ÇAMKOMLU

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@mariokaldato

bu konuyu nasıl kaçırdım arkadaş, şimdi gördüm,valla açıkça şunu yazayım, makaranın ,öykünün kralı tek geçer bu forumda,
raşit,,,mariokaldato
neden raşit ,öykü ise öykü arkadaş yaz bakalım derler adama, bak ben yazamam ha, raşit
gerçi,
Tur dö morikaldato-1

dedik emme ne bilem sanki tur başlığına yakıştı gibi,valla raşit dostum bu konu yani tur dö morikaldato turları uzun olacağından topikte uzun olur ise sakın şaşırma
oooooo
neler olacak neler olacak yakında ,o konu bitmez ben sana söyleyeyim
senin topiğe diyeceğim (tur dö morikaldato topiği )gerçi ben açtım ama sana olan sevgimizden ve saygımızdan ötürü o konu sana ait ve senin için uzunlara gitmeye hazır lejyonlarız ,ve hatta bu konuya tüm türkiyeyi davet ediyorum nezdinde ,bu olayı büyüteceğimden hiç şüphen olmasın
nasılmı,herkes uzun tura gidecek senin için ama raşit için pedallayacak sadece gönüllüler lazım forumdan her ilden ,konyadan ,mersinden ,istanbuldan,ankaradan izmirden ,
konuya bağlamak ters düşmemek için şunu diyeceğim,

1- yol
2- katlanır
3- mtb
4- şehir bisikleti
5- cyclo cross

olan ne kadar insan var ise senin için pedallamalarını isteyeceğim,forumda açtığı konular ile bizi güldüren ve düşündüren tek adam olarak adın kesin her km 'lere yazılacak tabi tekerler döndükçe

konu dağılmaması için uzun pedallayacak ne kadar insan var ise ferdi veya grupça aşağıdaki konuya mesaj atabilir.

(link),,

bu forumda hiç kimsenin adına uzun tur düzenlemedim ama senin yerin başka raşit dostum,

öyküyse öykü
kralsa kral ,raşit,
başkada tanımam

:harika::harika::harika::harika::harika::harika::harika::harika:

Atasoy

Terörü ve destekcilerini Lanetliyorum
Tepki
12.350
İsim
ibrahim
Başlangıç
1977—78
Bisiklet
Corratec
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@mariokaldato
Hocam ben tur bisikleti kullaniyorum başlangıç mtb si ile arada kaçamak yapıyorum bir analiz yaparmısıniz saygılar:)

mariokaldato

Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Kudret Kurtcebe
Abi cansin sen. Allahim sana uzun ve saglkli omurler versin.Amin

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Ferdi İkis
Yol bisikletçisi
Karakter*: Efendi kişilik
Sürüş karakteri: Defansif*

Ben buymuşum öyleyse. Hmm birşeyleri değiştirmek lazım. Artık kaldırımdan inerken yerden destek almayı, merdivenleri bisikletten inerek gitmeyi, frenlerken arkanın yerde kalması için arkaya yaslanmayı bırakmalıyım.

Geri bildirim : Tohtor beg, galdırımdan İngiliz usülünen atliim, merdivenden bodoslama iniim, frenlemeyi sıtoppiye bağliyem çoğda gaşınırsam bide feykim filan. Buda hoşmuş ne diyem, beğendim lakin. Bu vakte gader zincir atmasıdır, akort tutmaz yamulmadır, arka fitesinen zınciri birden çöp etmektir, pabuçları çabığ bitirmek, piskıletle devrilip yirlerde sürklenmek nedır bilmez idim. Bu nedır böyle, cebimde delik azmış* sankim bi tenede ben açtım zornan.

*Kaldato testi referans alınmıştır
*Makas atmayı bilmeyen
*İyiki akortumu filan yapabiliyorum, yoksa çoktan iflas etmiştim :)

Cömert

Forum Bağımlısı
Tepki
2.617
Yol bisikletim var. Oldukça sakin sürerim.Yolda selam verene selam veririm emme yarışmak isteyene gizliden gizliye gıcık olurum. Önce yakalamasına izin veririm.Tam yaklaşmışken biraz arayı açarım , tekrar yakalamasına izin veririm. Bu böyle gider. Taa ki yakalamaya çalışanın nefesi tüfenene kadar.Önce ümit verir sonra hayallerini yıkarım. ( Hakikaten ne pis herifmişim ben böyle )

Bisiletim siyah Tüm ekipmanım ve kıyafetlerim siyah. Bu durumda , demek ki gücün karanlık tarafımdayım.

Darth sidious gemi boşluğundan attılar.

Darth Maul'u ışın kılıcı ile ikiye böldüler.

Darth Vader'ı yedirmeyiz. (link)

--------------------------

Darth Vader karateri ila alakası pek bilinmeyen bir bilgi vereyim. Darth Vader nasıl görünmeli konusunda George LUCAS'a asıl ilham kaynanağı olan unsur , yahudi esfanelerinde de sık sık anlatılan Golem imgesidir. Golemi , Kabala büyücülerinin kilden yaptığı heykele büyü ile can vererek , yahudi düşmanlarını öldürmesi için alnına öldüreceği kişinin ismini yazmansı ve goleminde bu kişiyi öldürmesi gibi özetleyeyim.

Golem olayı halkı oldukça ürkütmüştür. Hatta Golem sözünü bile söylemeye korkar hale getirmiştir.Golemlerin arasında en ünlüsü Prag Golemidir. Star wars serisinde , Universal kötü olacak bir karakter sıfırdan tasarlanmamış , etkisi ve saldığı korku zaten belli olan Prag golemi , ufak bir kaç değişiklikle Darth vader olarak seyirciye sunulmuştur.

(link)

Emre Yönlüer

Forum Bağımlısı
Tepki
2.174
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Trek
@mariokaldato Benimkisi ne şehir bisikleti ne de dağ bisikleti....!!! :krktm:Hybrid bisikletim var.:harika:
Hangi kategoriye giriyorum çözemedim...:hihi::hihi: