Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı Selle italia flite (90')-tour de france yellow

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Cyclist999 tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Cyclist999

Cyclist999 Bisikletkolik

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    Arkadaşlar, bu caanım tour de france sarısı selemi büyük umutla ve mutlulukla almıştım, önceki selem düz yapıda fizik seleydi, fakat ortadan kırılmıştı, yoksa memnundum. Bu seleyi aldığım kişi çok tavsiye etti, ama gel gelelim benim anatomi bu seleye alışamadı, sele üstünde yılan vari hareket ettiğim için. Bu sebeple satıp yerine fizik arione tarzı düz bir sele alacağım.
    Ama elinde fizik arione magnezyum raylı selesi olan varsa takas yapabilirim. Sele yaklaşık 1 aylıktır, resimlerde görüldüğü gibi deformasyon yoktur, sadece arka tarafında ki kırmızı selle italia yazısında aldığımdan beri var olan ufak boya azalması var, titanyum raylıdır, raylarda sadece sıkıştırmadan dolayı doğal çizikler vardır. kilosu hakkında bilgim yok, birçok pro hala bu seleyi kullanmakta olduğunu biliyorum, fakat şekli bana uymadı, sert bir seledir, ama sert sele her zaman daha rahattır önemli olan selenin şeklidir. Yumuşak seleler genelde uyuşmaya sebep olurlar.
    Fiyatı= 100 TL
    Ufakta olsa pazarlık payı mevcuttur.
    Kargo olursa alıcıya aittir,
    İzmir içi elden teslim ederim.
    Dediğim gibi takas düşünen varsa selesinin fotosunu marka ve modeli göndersin ondan sonra konuşabiliriz.

Cyclist999

Cyclist999 Bisikletkolik

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    Bu arada sele 1 ay önce sıfır olarak alınmıştır. Çok rahat bir seledir, uzun yol selesidir, en fazla bu sele ile 110 km civarı yol yaptım ve alt kısmımda en ufak bir uyuşma yoktu. Fizikin üst model bir selesine geçeceğim için ve anatomik olarak düz, sert ve uzun bir selede daha rahat ettiğim için satmam gerekiyor.
    Günceldir.

Cyclist999

Cyclist999 Bisikletkolik

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    Satış şuan için askıya alınmıştır.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.