Sele-Sele Borusu

mustafa özkan

Daimi Üye
Tepki
39
Bisiklet
Carraro
sevgili forum dostları yol bisikletimde kullanmak üzere maximum 100er liraya kadar sele ve 27,2mm çapında ve 300-350mm uzunluğunda sele borusu arıyorum. İlgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Scudo

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
@mustafa özkan

Mustafa bey sele borusunda çap ve uzunluk önemlidir bu bilgileri belirtirseniz uygun olacaktır.

mustafa özkan

Daimi Üye
Tepki
39
Bisiklet
Carraro
teşekkürler sayın moderatör. hali hazırda kullandığım sele borusunun üzerinde 29,8mm yazıyor böle bi sele borusu ölçüsü var mı bilmiorum ama sanırım çapı bu:)uzunluk olarak da 300mm altında olmaması tercihimdir.

atakibrahim

Forum Bağımlısı
Tepki
302
Bahsettiginz ölcu turkiyede bulmaniz oldukca zor , bulsaniz dahi cok iyi durumda olacagini sanmiyorum cunki bu cap oldukca guncel standartlarin disinda bu yuzden eski yol ve sehir bisikletlerinde rastlayabilirsiniz ...

atakibrahim

Forum Bağımlısı
Tepki
302
Fakat cozulmeyecek sorun degil,sele borusunu cap cevirici olarak gecen aparatlar var arastirip sele borusu ile alip kullanabilirsin,bu aparat tornoda yaptirilabilir,zaten bakalitten basit bir parca ,Piyasada hemen hemen heryerde bulunan 27,2mm sele borusu ve aparati kullanarak bu mumkun..

Doğukan Aksu

instagram/no85atelier
Tepki
4.142
Bisiklet
Diğer
Selam,
Eski yol bisikletleri sele borusu çapları 25mm-27.2mm arası olmaktadır sadece bilgi vermek amacında not düşmek istedim. Aranılan ölçüde sahibinden.com da vardı fakat şimdi yine baktım ki 35Tl den satılmış malesef. Dışarıdan da getirme imkanın var ise ebay'de bir hayli var bu ölçü. MTB kategorisi altında rastlanmakla beraber bir de gipiemme var, ki alabilsen iyi bir Italyandır.

(link)

Can Sonbay

Forum Bağımlısı
Tepki
315
Bisiklet
Giant
http://img33.imageshack.us/img33/5463/dsc0033aw.jpg
Eğer ilgilenirseniz özel mesajınızı bekliyorum